תערוכת MWC 2017: ניהול הבית החכם והשגחה חכמה לבני הגיל השלישי, דרך ספקית התקשורת הישר לטלפון הנייד שלכם!

Essence (אסנס) היא חברה ישראלית המפתחת ומייצרת פתרונות חדשניים לניהול הבית בשלושה מישורים; ביטחון, בית חכם ועצמאות לבני הגיל השלישי. זאת באמצעות היכולות הטמונות בתחום החדשני והמסעיר: "האינטרנט של הדברים" שבו גם מערכות ביתיות יכולות להתחבר לאינטרנט וזו לזו. מסגרת תערוכת MWC 2017 החברה תציע שתי חבילות פתרונות, שיאפשרו להן לספק ללקוחותיהן מגוון שירותים בתחומי הבית החכם והגיל השלישי. החברה מכוונת את המערכות לספקי שירותי סלולר, כמשלימות להצעות שלהן ללקוחות.

עבור מבוגרים שחיים לבד בבית, פיתחה אסנס, מערכת חיישנים המנתחת את הרגליו של הקשיש ומנטרת חריגות מיוחדות הדורשות התייחסות. למשל, אם כל יום עד 09:00 בבוקר, נכנס לחדר השירותים אך הבוקר הוא לא עשה זאת- המערכת מדווחת לבני המשפחה. למערכת המוצרים החכמים מעניקים פתרונות למקרים בהם לא היה פתרון קודם, לדוגמא במקרים בהם אין יכולת להגיע ללחצן המצוקה.

כשמדובר בניהול הבית החכם, לקוחות הקצה שירכשו מהספקים את החבילה יוכלו לנהל את בתיהם המקושרים לרשת, מכל מקום, בכל זמן, מכל מסך – ובזמן אמת. בין השירותים מהם ניתן יהיה ליהנות: מערכות ניהול ביתיות אינטראקטיביות, למטרות בטיחות (חיישני עשן ודליפת מים), בטחון אישי (אזעקה) ולניהול מגוון מערכות חשמל ואנרגיה) – והכל באמצעות אפליקציה דרך המובייל.

דילוג לתוכן