תערוכת CeBIT 2017: Epson משיקה מדפסת הזרקת דיו עסקית A3 – שמדפיסה 100 דפים (משני הצדדים) בדקה

במסגרת תערוכת CeBIT שנפתחה ב-20 במרץ 2017, בהאנובר גרמניה, משיקה חברת Epson את הדור הבא של מדפסות הזרקת הדיו העסקיות – ה- WorkForce Enterprise. מדפסות ה-A3המחלקתיות החדשות הן צבעוניות ואולטרה-מהירות – 100ipm – ונהנות מהיתרונות שרק מדפסות הזרקת דיו יכולות להנות מהן: צריכת חשמל נמוכה ביותר ועלויות הדפסה נמוכות – במחיר של מדפסת לייזר מחלקתית. המדפסות מיועדות לשימושים משרדיים וארגוניים ובעיקר לכאלה בהם יש לעתים צורך בהפקת ניירת בכמויות גדולות ומהר.

לטובת תגבור איכות ההדפסה (600 x 2400dpi ) פותחו במיוחד מספר טכנולוגיות תומכות, כולל ראש הדפסה עם ״תיקון עצמי״ ורצועת תמסורת אלקטרוסטטית השומרת על איכות ההדפסה במהירויות גבוהות. המפתחים של Epson הצליחו לחסוך עד 96 אחוז בצריכת חשמל (לעומת מדפסות לייזר), ועד 99 אחוז בזיהום הסביבה – תוך הדפסה של עד 84000 דפים בלי לחדש את אספקת הדיו.

לדברי דוביק דביר, מנהל תחום ההדפסה ב- Epson ישראל, קו המדפסות החדש שומר על הכיס המשתמש, על הסביבה ומפגין מהירויות מרשימות בלי לפגוע באיכות ההדפסה. ״העובדה שיש למדפסות שלנו הרבה פחות חלקים מאשר למדפסות לייזר, מבטיחה אמינות ושרידות לאורך זמן״. דביר מציין, כי לפני הוצאת המדפסת לשוק ובמהלך הפיתוח, לקחו אותה המפתחים ל׳סיבוב התרשמות׳ של משתמשים ברחבי אירופה כדי להוציא לשוק את המוצר הטוב ביותר שאפשר״.

לדבריו, טכנולוגיית ראש ההדפסה לקוחה מעולם המדפסות התעשיתיות  של החברה – שהצליחה לדחוס 33500 פיות הדפסה על שטח של 43 מ״מ וטכנולוגיה ייחודית להדפסת טיפות דיו בגודל משתנה הביאו לאיכות חסרת תקדים יחד עם מהירות גבוהה במיוחד

דילוג לתוכן