תערוכת החדשנות והטכנולוגיה של עיריית ברלין מגיעה לת"א

בירת החדשנות של אירופה מציגה: עולם המחר – Berlin pop up lab
מעבדת הפופ אפ של ברלין מגיעה לתל אביב עם מגוון אירועי תרבות, מוסיקה ואמנות
במרכז הפעילות: תערוכת חדשנות שתציג את עולם המחר.
25-29.09.2016 (ראשון – חמישי) – מתחם התחנה – תל אביב

מה קורה כשיצירתיות פוגשת ניסיון? כיצד מסורתיות וחדשנות משתלבות יחד? ומהי הנוסחה שמצליחה לשמור על ברלין כעיר המתפתחת ביותר בתחומי הטכנולוגיה, התרבות ואיכות החיים? מעבדת החדשנות של ברלין תגיע לתל אביב למשך חמישה וימים ותכלול מגוון אירועים בהם תערוכה אינטראקטיבית, אירועי מוסיקה וקולנוע, ומפגשים עם נציגי העיר והחברות הפועלות בה בתחומי המדע, הטכנולוגיה והתרבות.

המעבדה מספקת הצצה נדירה למרקם החיים התוסס, הצבעוני והייחודי לעיר ברלין, בה חדשנות שזורה במסורתיות והכל מבוסס מרכיב מרכזי: יצירתיות. במרכז המעבדה תעמוד תערוכת החדשנות של ברלין STARTUPS MEET GROWNUPS מפגש בין- דורי בין חברות סטארטאפ צעירות לחברות הייצור הגדולות שפועלות בעיר. לראות כיצד פועלים מרכזי הכוח המספקים אנרגיה לברלין, להיכנס לאולמות הייצור של חברות התעשייה הגדולות בעולם הנמצאות בעיר המיוחדת, לצפות בעיר בצילומי 360 מעלות, לחקור וטכנולוגיה שפותחה בעיר, לרקוד במועדון הריקודים הקטן בעולם, להפיק מוסיקה מתנועות הגוף, לראות איך מייצרים גלידה ב 30 שניות, לשמוע על העיר ועל ההזדמנויות והאפשרויות הטמונות בה, ובעיקר לחוות את ברלין כמו שלא ניתן היה עד היום!

מידי ערב יוקרן סרט קצר שהופק בברלין, משלחת של די ג'אים יגיעו לנגן את הוויב הברלינאי ומפגשי אמנים ייערכו במקום מידי ערב. כמו כן, ייערכו מפגשים וסדנאות של נציגי עריית ברלין, חברות היי טק וחברות תעשייה ברלינאיות. הדיונים יעסקו בנושאים: מהן ההזדמנויות התעסוקתיות שיש לברלין להציע, ברלין אחרי הברקזיט – מה הופך את ברלין לבירת היזמות החדשה של אירופה, סצינת היזמים בברלין – ההצה מבפנים, ומדוע לעזוב את גוגל לטובת סטארטאפ ברלינאי.

התערוכה מגיעה לישראל בחסות עריית ברלין וזרוע היזמות שלה Berlin Partner. החל משנת 2008, אחראית Berlin Partner על חיזוק ברלין כמותג, וכעיר המקדמת חדשנות, יצירתיות וסגנון החיים של המחר. במסגרת הקמפיין מפיקה עריית ברלין ו Berlin Partner מגוון אירועים ופעילויות בתחומים שונים ברחבי העולם

התערוכה, אירועי התרבות והדיונים פתוחים לקהל הרחב.
מידע נוסף ותוכנית האירועים המלאה http://www.be.berlin.de/lab/telaviv-heb

דילוג לתוכן