תן לי קרפיון, קילו עגבניות ואפליקציה – אבל שתהיה טרייה: ShukTech Nights JLM

ביום חמישי הקרוב (22.12) בשעות הערב יתקיים האירוע הראשון של ShukTech Nights JLM.

שוק מחנה יהודה הפך לאחד המתחמים החמים ביותר בירושלים אבל ביום חמישי, את מקומם של הרוכלים בדוכני הירקות, הפירות, הדגים והתבלינים של שוק מחנה יהודה יתפסו מפתחים, יזמים ואנשי קהילת ההיי-טק והביו-טק הישראלית.

יהיה זה מפגש ראשון בסדרה של מפגשים ליליים שיתמקדו בכל פעם בנושא אחר: סייבר, ביו-טק, פיננסים, טכנולוגיית מזון ועוד. המבקרים יוכלו להציע את ה"סחורה" שלהם, להתרשם מה"מטעמים" של האחרים ולקיים פגישות נטוורקינג וסיעור מוחות עם מיטב היזמים, המשקיעים ומומחי הפיתוח והעיצוב של האקוסיסטם הטכנולוגי הירושלמי.

השוק-טק הוא פרי יוזמת הרשות לפיתוח ירושלים, קרן JVP ועמותת רוח חדשה, והם נערכים בתמיכה ובשיתוף משרד ירושלים ומורשת ועיריית ירושלים.

ברשות לפיתוח ירושלים ציינו כי בזכות עבודה משולבת, עקבית ורב-זרועית, הפכה ירושלים בשנים האחרונות לעיר אטרקטיבית במיוחד עבור חברות היי-טק וביו-טק. מספר חברות הסטארטאפ בירושלים עלה מכ-200 בשנת 2012 לכ-500 בשנת 2015, היקף ההשקעות רשם עליה דרמטית והחברות הקמות בעיר נהנות ממענקים יחודיים והטבות מס גדולות של אזור פיתוח א'. קבוצות וחברות טכנולוגיות מגוונות צומחות ופועלות בבירה, בשיתוף הקהילה העסקית, האקדמית והתרבותית שבעיר. אירועי שוק-טק הם הזדמנות מצוינת להתבונן על סצנת ההיי-טק הירושלמית הפורחת באווירה אחרת, יחד עם החוויה הקולינארית והחושית שרק שוק מחנה יהודה שלנו יודע לתת

דילוג לתוכן