תמיר גפן זכה בפרס בינלאומי יוקרתי של יבמ.

מנכ"ל חברת ההזנק הישראלית GoMidjets זכה בפרס יוקרתי של יבמ. החברה מפתחת תוספים לכלי פיתוח של יבמ ומשווקת אותם במדיה חברתית
תמיר גפן מנכ"ל ומיייסד חברת ההזנק הישראלית  GoMidjets, זכה בפרס בינלאומי יוקרתי של יבמ.
הפרס של יבמ: פרס ביקון, הוענק לתמיר גפן, על תרומה בולטת ויצירתית לרשת המפתחים ואנשי המקצוע    DeveloperWorks של יבמ.
 החברה הישראלית מפתחת תוספים משתלבים (plug-ins) לכלי פיתוח היישומים של יבמ ממשפחת Rational – ופועלת במודל שיווקי ייחודי של הגעה לאנשי מפתח בעזרת רשתות חברתית, על מנת להרחיב את בסיס-ההתקנות שלה.
פרסי ביקון של יבמ, IBM Beacon Awards, מוענקים מידי שנה לקומץ מנהלים וחברות המפתחות מוצרים בכל העולם, כהוקרה על גילוי חדשנות ומצויינות בפיתוח מוצרים המבוססים על כלים ושירותים של יבמ.
הזוכים נבחרים ע"י עיתונאים מקצועיים מובילים, מנתחי שוק ומנהלים של יבמ.
GoMidjets הישראלית נולדה לפני כשנתיים מתוך מוצר אותו פיתח מנכ"ל החברה ומייסדה, תמיר גפן, והציע חינם באמצעות הבלוג המקצועי שלו. גפן, שהופתע לנוכח כמות ההורדות מכל העולם, ללא פרסום נוסף מלבד הבלוג – הבין את הפוטנציאל השיווקי בעזרת מדיה חברתית והמשיך למנף אותו במסגרת החברה אותה יסד אשתקד.
"החברה הוקמה במדיה חברתית", אומר תמיר גפן. "לפני כשנתיים פתחתי בלוג מקצועי, כאמצעי לחלוק ידע ולהתחבר למקצוענים נוספים של מוצרי יבמ מרחבי העולם. יום אחד פיתחתי מוצר קטן אותו חילקתי באופן חופשי בבלוג שלי והופתעתי מכמות ההורדות מכל העולם, ללא פרסום נוסף מלבד הבלוג. הדבר גרם לי להבין שפתרון טוב יכול להגיע לקהל רחב בעזרת מדיה חברתית".
הקשר בין GoMidjets ובין יבמ מתנהל על ידי היחידה לטכנולוגיות גלובאליות (GTU) הפועלת ביבמ ישראל. היחידה אחראית לניהול הקשר בין יבמ ובין בתי תוכנה, חברות הזנק וקהילת המפתחים בארץ ולשילוב טכנולוגיות ישראליות בסל המוצרים אותם מציעה יבמ ללקוחותיה בכל העולם.
הלקוחות והמשתמשים של GoMidjets הם חברות וארגונים גדולים המחזיקים קבוצות פיתוח בהיקף רחב. הגעה אל האנשים הטכניים והמנהלים בארגונים כאלה באמצעות אמצעי שיווק מסורתיים נחשבת בדרך כלל למשימה קשה. GoMidjets, לעומת זאת, הצליחה לרשום אלפי הורדות ממאות חברות בכל העולם, מכל המגזרים, הכוללות ארגונים ממשלתיים וצבאיים, רשויות פדרליות, חברות תוכנה ויישומים דוגמת Oracle Motorola, Thales, ST MicroElectronics, Comverse ואחרים.
GoMidjets משווקת את הפתרונות שלה ברשת החברתית של יבמ המיועדת למפתחים ולאנשי מקצוע וכן ב- LinkedIn, Twitter ובפורומים מקצועיים – ושוקלת להיכנס גם ל- Facebook. לחברה שלושה בלוגים פעילים, שניים באנגלית ואחד בעברית.
כל המוצרים של GoMidjets מתאימים למערכות ההפעלה חלונות, יוניקס ולינוקס, משתלבים בצורה חלקה לתוך הסביבה הארגוניות הקיימת, ומציעים פשטות, אוטומציה של תהליכים ויישום של שיטות עבודה המומלצות ע"י יבמ.

דילוג לתוכן