הקריה האקדמית אונו
הקריה האקדמית אונו

תמיד חלמת לפתוח סטארט-אפ אבל לא ידעת איך עושים את זה בפועל? עכשיו זאת ההזדמנות שלך

StartOno Accelerator
החלו המיונים למחזור 3 בתכנית מאיץ המיזמים של מרכז היזמות בקריה האקדמית אונו

מרכז היזמות של הפקולטה למנהל עסקים בקריה האקדמית אונו פותח בימים אלו את ההרשמה למחזור השלישי של תכנית מאיץ המיזמים – "סטארט אונו אקסלרטור", תכנית רחבה ומעמיקה שלה ביקוש רב. משתתפי המחזורים הקודמים התקבלו מתוך תהליך סינון קפדני של מאות פניות. את המיזמים שנבחרו לתכנית ליוו באופן אישי צוות של מנטורים מובילים מהתעשייה, ביניהם אמיר גוטמן, מייסד ושותף בקרן הון הסיכון אביב, ערן ירקוני, יזם סידרתי ולשעבר מנהל חטיבה באינטל ודגן אשל, מנהל החדשנות של חברת "שטראוס".

בין החברות שמשתתפות במחזור הנוכחי ניתן למצוא את חברת LicenseIt שפיתחה פלטפורמה חדשנית לחיפוש, בדיקה ורכישה של זכויות יוצרים בעולם המוזיקה, TellMe5 שמציגה מודל חדשני לצרכני סיפורים קצרים באינטרנט; Tarasa הבונה על הטרנד העולמי של תיעוד זכרונות שיתופי; Fresh Change שמפתחת מוצרים חדשניים להקלת פינוי חיתולים חד פעמיים למבוגרים ולתינוקות ו-ToySwap שבאמצעות מודל כלכלה שיתופית מאפשרת להורים גישה למגוון רב של צעצועים איכותיים לליווי ועידוד התפתחות ילדיהם.

בין המרצים במחזור שמסתיים בחודש הבא: גל נחום שהעביר סדנה בנושא Lean Startup, סדנה שהועברה על ידי חברת modelZ המתמחה ביצירת מודלים עסקיים חדשניים, ומרצים מחברת Forbilis שהעבירו סדנה בנושא אסטרטגיית Go To Market. המחזור השלישי יציע תכנית ייחודית לסטארטאפים ובמיוחד למיזמים מתחום המוזיקה ועסקים חברתיים. 13 המיזמים שייכנסו לתכנית יזכו לליווי מקצועי צמוד על ידי מנטורים מבכירי התעשייה.

לדברי יאיר סאקוב, יו"ר מרכז היזמות בקריה האקדמית אונו: "יש חשיבות רבה לליווי מיזמים כבר מהשלבים הראשוניים שלהם כדי שיוכלו להתחבר בהקדם האפשרי לשוק העסקי, ולבנות את המיזם בהתאם לתגובות השוק ולצרכיו. תכנית המאיץ נועדה לאתר יזמים עם ברק בעיניים ועם רעיון טוב, ולסייע להם להביא את הרעיון לשלב בשל. אנו נרגשים לקראת פתיחת מחזור היזמים החדש. בכל מחזור עולים רעיונות ופיתוחים חדשניים ויצירתיים שמאפשרים פתרונות במגוון רחב של תחומים".

בסיומה של התכנית, המתפרסת על פני 4 חודשים, יסיים כל מיזם שצלח את האתגר כשבידו מצגת משקיעים מהודקת וכן אסטרטגיית התפתחות וצמיחה. במהלך המפגשים נערכות סדנאות עומק, ונערכים דיונים עם המנטורים בסוגיות שונות הנוגעות לליבת הקמת המיזם, כמו הגדרת הבעיה, ניתוח הסביבה התחרותית וקהלי היעד הפוטנציאליים, הצעת הערך ומודל פיננסי.

אז איך נרשמים?
ניתן להירשם לתכנית בלינק www.start.ono.ac.il .
ההרשמה תסתיים ב-17 בפברואר 2018. לתכנית יתקבלו עד 13 מיזמים. התכנית ללא עלות, והיא
מתחילה ב- 7.3.2018 .
מרכז היזמות בקריה האקדמית אונו – OnoVation – הוקם בשנת 2011 במטרה להנגיש את ארגז כלי היזמות – העסקית והחברתית – לכלל הסטודנטים בקריה ולאפשר לכל אחד להתעמק בנושא ברמה המעניינת אותו, החל מידע בסיסי ועד הקמת סטארט-אפ עסקי או חברתי. המרכז מרכז את כל תכניות היזמות בקריה האקדמית אונו ומפתח תכניות חדשות לטובת הסטודנטים ובכלל.

דילוג לתוכן