תמונה מושלמת במקסימום ורסטיליות

מסך ה-LCD החדש של פיליפס בטכנולוגיית ה-
Ultra Wide Color
• תצוגת 27 אינץ' QHD המשלבת בין ביצועים מעולים למראה אלגנטי
• סולם צבעים טוב מתמיד: 132% sRGB, 114% NTSC
• קישוריות אופטימאלית וסאונד מצוין

MMD, חברת הטכנולוגיה המובילה ושותפת רישיון המותג של מסכי פיליפס, מכריזה על מסך שטוח חדש בגודל 27 אינץ' עם תצוגת E-Line שמעלה את רמת הביצועים והצפייה לשלל השימושים והמטרות של המשתמש הביתי. עם רזולוציית Quad HD, טכנולוגיית Ultra-Wide Color חדשה ומראה מהמם המתאים לכל סביבת מגורים, מסך ה- 276E8FJAB החדש מציע תמונה חדה וצבעים עשירים מעוררי השראה היוצרים את חווית הצפייה הקרובה ביותר למציאות.

מעלים את רף האיכות בתעשייה
"מסכים ביתיים מיועדים בדרך כלל לכמה שימושים- אנשים משתמשים בהם לשלל פעולות, החל מגלישה ברשתות חברתיות ובדיקת מיילים מהעבודה, עד לעריכה והפקת סרטי וידאו, העלאת מולטימדיה ממספר מקורות שונים ושימרה על קשר עם חברים וקרובי משפחה מכל מקום בעולם," אומר ארטם קומנקו, מנהל מוצר במסכי פיליפס, אירופה ב- MMD. "מסך ה-27 אינץ' השטוח הוא חלק מליין מסכים מורחב שעוצב במיוחד על מנת לבצע את כל הפעולות הללו ויותר, תוך הענקת ביטחון לצרכנים של מותג ממדרגה ראשונה במחיר המשתלם לערך המוצר."

המסך החדש, המתאים למשתמשים המחפשים ביצועים חלקים ועיצוב אלגנטי בסביבת המגורים שלהם, מציע סטנדרט חדש שלא נראה כמותו מבחינת מאפיינים ומפרט טכני. ביצועי הצבע יוצאים מגדר הרגיל: עם טכנולוגיית ה- Ultra-Wide Colorתומך המסך בסולם צבעים רחב יותר כעת מאי- פעם- 114% NTSC המבוסס על CIE 1976 ו- 132% sRGB המבוסס על CIE 1931 המתעלה בהרבה על סולמות ה- 72% NTSC וה-99% sRGB הטיפוסיים. טכנולוגיית ה- Ultra-Wide Color מרחיבה את טווח הצבעים הנראים על גבי המסך, מאפיין שהופך את המסך לכלי חשוב לפעולות שיכולות להפיק תועלת משכפול צבעים מדויק כמו למשל קניות דרך האינטרנט (הקונים רואים במדויק את צבע המוצר אותו הם מזמינים), כמו גם צפייה ועריכה של תמונות או קטעי וידאו. רזולוציית ה- Quad HD 2560 x 1440 מוסיפה ליכולות הצבע של מסך ה- 276E8FJAB והופכת את התמונות המוצגות לצלולות וחדות יותר. פאנל המסך הרחב והאיכותי תומך ברמת צפיפות גבוהה של ספירת פיקסלים ממקורות כמו DisplayPort ו- HDMI (הנתמכים על ידי המסך החדש), וזווית הצפייה הרחבה של 178 מעלות הופכת את הצפייה לאפשרית כמעט מכל זווית.

מאפיינים שהופכים איכות טובה, לטובה מאוד
עם מגוון מאפיינים המייעלים אוטומטית את הויז'ואלס, ממטב המסך את השכפול לחווית צפיה אפילו טובה עוד יותר: טכנולוגיות ה- Philips SmartContrast וה- SmartImage מנתחות את התוכן שנמצא על המסך ומבצעות התאמות אוטומטיות בזמן אמת לניגודיות, צבע, חדות תמונה ועצמת אור אחורי על מנת להתאים את מה שנראה בכל פעם על המסך. טכנולוגיית ה- Flicker-free ממזערת עייפות עין פוטנציאלית עם פתרון חדש המווסת בהירות ומפחית הבהובים לצפייה נוחה יותר.
בהתאם לוורסטיליות שמציע המסך, מספק ה- 276E8FJAB גם סאונד מצוין עם שני רמקולים המוטמעים בו לשכפול אודיו חד בזמן צפייה בוידאו או בזמן שיחות וידאו.

אלגנטיות דקיקה
האלגנטיות הכללית בעיצוב הופכת את המסך לתוספת אופנתית לכל חדר. העיצוב מתוגבר על ידי זכוכית מקצה לקצה וגבולות מסך דקים במיוחד: מלבד יצירת מראה חסר מסגרת, הגבולות הדגים ממקסמים את שטח הצפייה של המסך וממזערים הסחות ראיה.

 

דילוג לתוכן