תלת מימד מגיע ל-ADOBE FLASH 11

לאחר הביקורת של סטיב ג'ובס על Adobe, סוף סוף הוחלט לפעול יחד, והודעה על הוספת API 3D לגרסה מאוחרת יותר של פלאש נמסרה. אנשים רבים רואים בזה חדשות טובות לאחר שאלות רבות על התמהמהות ועל איך האינטרנט יקבל ויעודד את השתלטות התלת מימד.לאחר הביקורת של סטיב ג'ובס על Adobe, סוף סוף הוחלט לפעול יחד, והודעה על הוספת API 3D לגרסה מאוחרת יותר של פלאש נמסרה. אנשים רבים רואים בזה חדשות טובות לאחר שאלות רבות על התמהמהות ועל איך האינטרנט יקבל ויעודד את השתלטות התלת מימד.
Adobe שמרה את הקלפים קרוב לחזה שלה באשר לפיתוח בכל מה שקשור לגרסת ה- API הזה 3D של פלאש, אבל ב- אוקטובר 27, ג'ון סבסטיאן יציג וידגים המוצר החדש בכנס Adobe Max
Adobe די התלהבה מהגרסת ה- 3D Flash, מנהל המוצר בחברה Impart Thibault אמר בבלוג שלו כי "מפתחי ה-3D מגיעים לדברים רציניים ".
כפי שחלקכם יודעים, Adobe הראתה רק חלק מיכולות ה- 3D שלה ב-Adobe Flash- Player 10 אבל אלה היו מוגבלים מאוד כפי שניתן היה לצפות מ- 3D אף אחד לא ציפה לאפשרות של להיות גדול כפי שהוא עכשיו, וזה מובן כמו שהיו מעט מאוד מחשבים ב- 2008 עם יכולות 3D, אבל זה נשמע כאילו הם מתכננים לסובב את ה- 3D עד סולם 11 על מנת לשחרר הגרסה האחרונה, אבל באשר לכך, רק הזמן יגיד.
 קישור למאמר המקורי:
http://www.mozbot.co.uk/3d-to-soon-be-hitting-adobe-flash-11/

דילוג לתוכן