תכנית שנתית ראשונה מסוגה בישראל בת 12 מפגשים תפתח ב- 29/1 למנהלי חדשנות בארגונים ביוזמת BE ALL רשת מתחמי עבודה לחברות

מטרת התכנית היא יצירת קהילה מקצועית ותומכת בענף החדשנות הארגונית המתפתח, באמצעות קואליציה של מומחים ומנהלי חדשנות המובילים בתעשייה הישראלית.

אירוע ההשקה והמפגש הראשון של התכנית יתקיים ב-29/1 במתחם הדגל של רשת BE ALL, במגדל אלון. התכנית מיועדת למנהלי חדשנות ומובילי חדשנות בארגונים, המחפשים מקורות השראה, ייעוץ וכלים לפיתוח והובלת אסטרטגיית חדשנות בארגון. האירוע יפתח את התכנית השנתית בת 12 המפגשים ויכלול הרצאות קצרות בנושאים כמו מתודולוגיית פיתוח מיזמים פנים ארגוניים, עבודה מול קהילה ה הסטארטאפים בישראל ובעולם ובניית קהילה- איך עושים את זה? עי" מיטב המרצים המובילים בתחום כמו למשל- אבי גבירצמן סגן נשיא לחדשנות במיקרו פוקוס, אלנה דוניס מייסדת ומנהלת שותפה בחברת דוקו, מייסדת ב StarTA-(מרכז היזמות באוניברסיטת תל אביב) וליאת ורדי-בר מייסדת ה'שבט' – קבוצות מבוססות מיקום לנשים בכל רחבי העולם.
BE ALL, רשת מתחמי עבודה לחברות, משיקה תכנית ראשונה מסוגה למובילי חדשנות בארגונים, שמטרתה יצירת קהילה מקצועית שתעשיר את חבריה בכלים וידע להטמעת חדשנות באמצעות קואליציית מנטורים ומומחי חדשנות מהארץ ומחו"ל. התכנית תביא מניסיונם של המומחים ותעסוק בשיטות לעידוד יזמות בארגונים, שילוב טכנולוגיות חדישות, בדיקת היתכנות של רעיונות וניהולם עד לשלב הסופי, כמו גם התמודדות עם חסמים וקשיים בארגון.
במהלך התכנית יפגשו המשתתפים מנהלי חדשנות מהחברות המובילות במשק שיעסקו בשלבים שונים הקשורים להטמעת חדשנות בארגון; רכישת מיומנויות ודרכי חשיבה אסטרטגית בחברות, הכרה מעמיקה של עולם החדשנות התאגידית והתרבות הארגונית בעולם של חדשנות. המשתתפים יעבדו על מקרי מבחן ויתרגלו הלכה למעשה אימוץ נקודת מבט של חדשנות בסביבה תחרותית מבחינה כלכלית, יעסקו בזיהוי ופיתוח הזדמנויות צמיחה שיחזקו את מעמדם בשוק ואת הביצועים הפיננסיים שלהם. המשתתפים יבחנו כיצד ניתן להרחיב את היצע השירותים הקיימים, השווקים, אפשרויות מיזוג או רכישת פעילות קיימת ממתחרים או מספקים אחרים ועוד.

גילי צוקר, סמנכ"לית פיתוח עסקי, BE ALL: "היוזמה נרקמה עם בניית המתחם הראשון של הרשת, כשחקרנו היטב את הצרכים של החברות הישראליות במטרה להקים עבורן את המתחם האידיאלי. בתהליך המחקר גילינו שאומת הסטארטאפ היא לאו דווקא נחלתן של חברות הזנק צעירות אלא כוללת גם חברות בוגרות שהובילו מהלכים פורצי דרך ביצירת מוצרים חדשים או בדרכי התייעלות חדשניות. השאיפה להטמיע חדשנות ולהדביק קצב עם שינויי המהפכה הטכנולוגית יוצרת אתגרים חדשים בפני חברות המתמודדות עם חסמים פנים ארגוניים, חוסר ידע ומקורות לשיתוף והתייעצות. מטרת התכנית היא ללמוד מניסיונם של מומחי החדשנות ולהציע מערך תמיכה וידע לכל בעל תפקיד מפתח בארגון המעוניין להטמיע חדשנות."

בין הנושאים שיילמדו בתוכנית לאורך כל השנה:
1. בניית מפעלים מונעי חדשנות.
2. חשיבה עיצובית וחשיבה חדשנית של מנהיגים.
3. חדשנות תרבותית בדורות החדשים – חשיבות ההון האנושי בכלל ובפרט מתן עדיפות ארגונית לדור המילניאלס שצפויים להוות כ -75% מכוח העבודה העולמי.
4. Intrapreneurs: כיצד לזהות, לפתח ולשמור אותם.
5. חדשנות פתוחה: איך להצליח לשלב סטארטאפ/טכנולוגיה חדשנית בחברה
6. להיות מנטור: לעזור למנטורים החדשים לפתח מיומנויות תקשורת ולהבין איכויות אישיות שחשובות לפיתוח יחסים מוצלחים עם מנטור.

https://www.be-all.biz/

דילוג לתוכן