תים הקימה מרכז לוגיסטי חדש בהשקעה של מיליוני שקלים

תים, חברת טכנולוגיית המידע (IT)  הגדולה והמובילה בישראל, אשר סיימה ב-2014 את מיזוג החברות תים-נטקום, אומניטק ואגף מיקור חוץ של מלם לכדי חברה אחת, תחת השם תים, הודיעה היום כי במסגרת המעבר לעבודה כחברה אחת בעלת שפה אחת, אוחדו כל המחסנים ובהתאם לכך, הוקם מרכז לוגיסטי חדש  בהשקעה של מיליוני שקלים.

המרכז, בן שתי קומות בפתח תקוה, משתרע על פני שטח של 1300 מ"ר וכולל מחסן ומעבדות אינטגרציה שנועדו לשרת את החברה הממוזגת בשפה אחידה, תוך ניצול משאבים מיטבי ויעיל.

 

הקמת המחסן החדש נועדה לתת מענה לצרכים דינאמיים של מגוון הלקוחות, בתאימות לצרכים מורכבים בכלל וללקוחות-OEM בפרט.

 

גלריית האחסון החדישה זכתה למידוף חדש, כמו גם תריס חשמלי משופר לפריקה ולטעינה. בחלקה העליון מרכזת החברה את פעילות הטונרים ומיכלי המדפסות. המעבדות צויידו ברצפה ובשולחנות עבודה אנטי סטטיים, לבטיחות גבוהה ונוחות שימוש, הוקצו אזורי אינטגרציה בקומה נפרדת, במיוחד לפעילות OEM, והוגדל מרחב העבודה כדי לאפשר כושר ייצור מוגדל. אזורים אלה מצויידים במעלית המקשרת בין הגלריה לקומה השניה.

 

רמי לוי, סמנכ"ל התפעול בחברת תים, אומר: "במסגרת המעבר לשפה אחת, הקמנו מרכז לוגיסטי חדש אשר נותן מענה למכלול הצרכים של חטיבת המכירות בחברה, הוא מופעל ע"י קרוב ל-40 אנשי צוות מיומנים אשר אמונים על קליטה וניפוק ציוד, הזנת מעבדות האינטגרציה בציוד לצורך ייצור תוצרת מוגמרת כמענה ללקוחות החברה, ביצוע ייצור בקווים נפרדים ללקוחות OEM,  הכנה ואריזת הציוד המוגמר, כמו גם תיאום והפצה לכל חלקי הארץ מידי יום".

המחסן הלוגיסטי החדש נרחב ותוכנן בקפידה כדי לתת מענה באופן יעיל וידידותי למשתמש הן בשיטת המידוף והן באמצעות הקצאת מעבדות נפרדות לפעילות ה-OEM של תים. המעבדות הנפרדות לפעילות ה-OEM נועדו למקסם ולייעל את רמת השירות הגבוהה והאיכותית שמספקת החברה ללקוחותיה.

דילוג לתוכן