תחרות החדשנות השנתית של מסטרקארד, בשיתוף עם האיגוד הישראלי לתעשיות מתקדמות IATI)), יוצאת לדרך בפעם הרביעית

מיזמים הפועלים בתחומי התשלומים האלקטרוניים והשירותים הפיננסיים יכולים לזכות ב-25 א' דולר ולהתמודד באקסלרטור הגלובלי Start Path של מסטרקארד

 

חברת מסטרקארד והאיגוד הישראלי לטכנולוגיות מתקדמות (IATI) השיקו את המחזור הרביעי בתחרות החדשנות בתחומי הטכנולוגיה הפיננסית. התחרות פתוחה למיזמים העוסקים בפיתוח פתרונות חדשניים במגזר השירותים הפיננסיים והתשלומים האלקטרוניים, המצויים בשלבי פיתוח מוקדמים. התחרות הושקה בידי קירק דונהיו, מנהל Start Path העולמית של מסטרקארד במהלך כנס החדשנות"DLD Tel- Aviv".

 

המיזם הזוכה יקבל פרס כספי בגובה 25 אלף דולר וישתתף במחזור הרביעי של האקסלרטור של סיטי, שהינו הראשון מסוגו בתחום הטכנולוגיה הפיננסית בישראל. בנוסף, המיזם הזוכה יוכל להתמודד בתוכנית המאיצים הווירטואלית "Start Path"של מסטרקארד. הצטרפות לאקסלרטור תאפשר לחברת הסטארט-אפ הזוכה חשיפה ייחודית לידע ממומחי מסטרקארד בתחומים הרלוונטיים, והכרות אישית עם מנהלים בכירים של הקבוצה מרחבי העולם. בנוסף, שלושת המקומות הראשונים בתחרות יזכו להצטרף לאיגוד IATI ללא תשלום לתקופה של שנה, וייהנו מחשיפה לרשת החברים המקיפה של האיגוד.

 

עד כה, זוכת התחרות בשנת 2012, KitLocate, שנוסדה רק שנה קודם לכן ובזמן בחירתה העסיקה ארבעה עובדים בלבד, נמכרה בשנת 2013 לחברת יאנדקס הרוסית. בין הזוכות הנוספות ניתן למנות גם את החברות CallVU ו-Pricesence.

 

המועד האחרון להגשת מועמדות הינו ה-15 בנובמבר, ולאחר מועד זה יבחרו 10 מיזמים שיעלו לשלב הגמר, שייערך ב-30 לנובמבר. העולים לגמר והזוכים בו, ייבחרו בידי ועדה שתורכב מאנשי מקצוע ב-IATI, חברת מסטרקארד וסיטי, וכן מפאנל שופטים שיכלול בכירים מענף הטכנולוגיה הישראלי. הקריטריונים לפיהם יבחנו המיזמים כוללים, אך אינם מוגבלים, להיתכנות הטכנולוגית, המודל העסקי, הרכב הצוות, שוק היעד ובידול מול המתחרים.

 

אנדרש המברגר, מנכ"ל מסטרקארד ישראל: "התחרות שלנו מביאה עשרות יזמים וחברות עם רעיונות ומוצרים מעולים וזו תזכורת מתמשכת לפוטנציאל החדשנות הישראלי. כחברה מובילה בחדשנות בתחום תשלומים אלקטרוניים, זה רק טבעי שאנו שוב פונים לזירת הטכנולוגיה הישראלית כדי למצוא שותפים חדשים".

 

קרין מאיר רובינשטיין, מנכ"לית IATI: "בישראל ישנן מספר עצום של חברות סטארט-אפ בעלות פתרונות תשלומים – בין אם פתרונות פיננסיים ובין אם פתרונות סייבר ולכן אני מאמינה שמחויבותה של מסטרקארד לשוק ההייטק המקומי יכולה להביא את הפתרון הטכנולוגי הבא אשר ישנה את הדרך בה אנו מבצעים תשלומים".

 

לפרטים נוספים ודרכי רישום לתחרות, נא לפנות ל[email protected] 

דילוג לתוכן