תחרות החדשנות הבינלאומית יוצאת לדרך:

פרסים בסך 1.5 מיליון דולר וחשיפה גלובלית בסין, ארה"ב ואירופה

 

קרן ההון סיכון JVP וחברת הייעוץ הסינית המובילה שנג'ינג (Shengjing Group) משיקות תחרות סטארטאפים בינלאומית

 

 

Global Innovation Awards 2015

 

*פרס ראשון: מליון דולר [ללא אקווטי]

* התחרות נערכת במקביל בסין, ישראל, ארה"ב, אירופה ואמריקה הלטינית

* שלושת  הפיינליסטים מישראל ישתתפו באירוע הגמר בבייג'ינג באוגוסט 2015

* לכל הפיינליסטים מובטח פרס כספי

 

התחרות בישראל נערכת בשיתוף: EMC , HFN, Deutsche Telekom, IDC, Yissum

 

ירושלים, ישראל,  ובייג'ינג, סין – 2 בפברואר 2015 – חברת הייעוץ הסינית המובילה Shenjing  וקרן ההון סיכון JVP  מכריזות היום על השקת תחרות חדשנות בינלאומית ראשונה מסוגה: Global Innovation Award 2015. התחרות  נערכת  במקביל באזורים גאוגרפים שונים בעולם: סין, ישראל, ארה"ב, אירופה ואמריקה הלטינית.

 

עבור הסטרטאפים הישראלים מהווה התחרות הזדמנות יוצאת דופן להציג את חדשנותם מול משקיעים נבחרים ושותפים פוטנציאליים מרחבי העולם ולזכות בפרסי חדשנות עולמית בסך כולל של  1.5 מיליון דולר, וחשיפה לשוק הסיני ושווקים בינלאומיים נוספים.

 

במסגרת התחרות ייבחרו 20 פיינליסטים מרחבי העולם – שלושה מהם מישראל, אשר יזכו בהזדמנות להשתתף באירוע הגמר  הגדול שייערך בבייג'ינג באוגוסט 2015. לזוכה  במקום הראשון יוענק פרס בסך מיליון דולר במזומן [ללא אקווטי] .

 

קרן ההון סיכון הירושלמית JVP תוביל את התחרות בישראל מטעם שנג'ינג (Shenjing Group)  בשיתוף מובילים בתעשייה ואקדמיה הישראלית, אשר ילוו את התהליך ובחירת הסטרטאפים שיעפילו לשלבים השונים. בהם:

חברת ניהול תשתיות המידע – EMC
חברת התקשרות המובילה – Deutsche Telecom
המרכז הבין תחומי הרצליה  (IDC)
יישום (החברה לפיתוח המחקר של האוניברסיטה העברית)
"הרצוג פוקס נאמן" – HFN, פירמת עורכי הדין, מהמובילות בישראל.
שלבי התחרות ולוחות זמנים:

הגשת מועמדות תתאפשר עד ה- 30 באפריל 2015. המיזמים יבחנו על ידי הצוות המקצועי של קרן JVP  ושותפי התחרות.  ביוני 2015, לאחר תהליך מיון קפדני, ייבחרו שישה עד שמונה סטרטאפים שיעלו לשלב חצי הגמר. מתוכם ייבחרו שלושת הפיינליסטים שייצגו את ישראל בתחרות בבייג'ין, באוגוסט 2015.

 

 

 

 

 

 

 

התחרות פתוחה לחברות טכנולוגיות בתחומים הבאים:

Cyber Security
Big data & Data Sciences
Media Technologies: Internet and Mobile
Enterprise Software
Storage
FinTech
IoT – Internet of Things
Wearables
Digital Health
הסטארט-אפ המתמודד נדרש לעמוד בתנאים הבאים:

טכנולוגיה חדשנית וייחודית בתחומים המוגדרים במסגרת התחרות
זיהוי צורך שוק משמעותי
יתרון תחרותי צפוי בתחום הפעילות של המיזם
צוות מקצועי בעל ניסיון בתחום הפעילות המוצע
יכולת לפתח אב-טיפוס של המוצר בתקופה שלא תעלה על 12 חודשים (beta)
סך ההשקעה המצטברת במיזם, אם הייתה, אינה עולה על מיליון דולר
 

לקרן JVP, מהמובילות ברמה הגלובלית, היכרות מקדימה עם מיזמים דומים. בשנה שעברה, יזמה JVP והובילה את Cybertition – תחרות סטרטאפים ייחודית שהתמקדה בתחומי הסייבר והביג דאטה. התחרות יצרה עניין רב ומתוך עשרות מיזמים חדשניים שניגשו לתחרות, זכתה חברת (Titanium)   MorphiSec בהשקעה של מעל למיליון דולר  מ – JVP Cyber Labs.

 

"אנחנו מברכים על שיתוף הפעולה עם השותפים שלנו בישראל המובילים את הייטק הישראלי", ציינה זואלינג קאו, מנהלת בחטיבת הטכנולוגיה של הקבוצה (Xueling Cao, Director at Shengjing Technology Co. at Shengjing360).  "ישראל הפכה במהירות למוקד עולמי של חדשנות טכנולוגית ולמודל מרשים לחיקוי. המטרה של התחרות, המתקיימת במוקדים שונים ברחבי העולם, היא לזהות את המיזמים המבטיחים ביותר בחדשנות העולמית, לעודד אותם, לפתוח עבורם דלתות,  ולאפשר להם להפוך לחברה עולמית, פורצת דרך ומובילת שוק. אנחנו בטוחים שהסטרטאפים הישראליים ייצגו את ישראל בכבוד בתחרות".

 

"אנו גאים על הובלת התחרות בישראל", אומר יואב צרויה, שותף ב JVP, "ישראל הוכיחה עצמה כמעצמת סטרטאפים שמצליחה לייצר חברות מעניינות וממשמעותיות. אני בטוח שהתחרות תעורר עניין ותייצר פסיפס מרתק של סטרטאפים ישראלים צעירים, שעבורם התחרות מהווה הזדמנות ייחודית לפריצת דרך משמעותית אל מול השוק הסיני ושווקים בינלאומיים נוספים"

 

 

הגשת מועמדות עד ה 30 באפריל 2015.

הרשמה ופרטים באתר: www.jvpvc-gia.com

 

 

דילוג לתוכן