תחנת הכוח AP1000 הראשונה של ווסטינגהאוז סנמן 1 מתחילה את הסנכרון לרשת החשמל

סנמן 1 מתחילה לייצר חשמל

סנמן, סין, 30 ביוני 2018, (BUSINESS WIRE):

Westinghouse Electric Company והלקוחות שלה, החברה הסינית הממלכתית לטכנולוגיות של אנרגיה גרעינית (SNPTC) וחברת האנרגיה הגרעינית של סנמן בע"מ (SMNPC) של CNNC הודיעו היום שתחנת הכוח הגרעינית AP1000 הראשונה בעולם שנמצאת בסנמן, מחוז ז'ג'יאנג, סין, התחילה את החיבור הראשוני לרשת החשמל. גנרטור הטורבינות של סנמן 1 מחובר עכשיו באופן ראשוני לרשת החשמל והתחיל לייצר חשמל.

"היום היינו עדים לכך שתחנת הכוח AP1000 הראשונה שלנו, סנמן 1, התחילה את התהליך של ייצור החשמל והספקת אנרגיה בטוחה, אמינה ונקייה ללקוחות שלנו בסין", אמר חוזה אמטריו גוטיירז, הנשיא ומנהל העסקים הראשי של ווסטינגהאוז. הוא הוסיף: "אבן הדרך הזאת לא הייתה אפשרית בלי שיתוף הפעולה והשותפות הרצופים עם הלקוחות שלנו בסין".

סנמן 1 מסוגלת לייצר 1,117 מגה-ואט של חשמל במלוא ההספק. היא גם הראשונה בצי של ארבע תחנות כוח AP1000 חדשות במזרח סין שיספקו אנרגיה בטוחה, אמינה וידידותית לסביבה בשישים פלוס השנים הבאות".

בהתייחסו להצלחות של ווסטינגהאוז בסין לאחרונה, דייוויד דרהם, סגן נשיא בכיר, עסקי פרויקטים חדשים של ווסטינגהאוז אמר: "אלה זמנים כל כך מלהיבים עבור ווסטינגהאוז, הלקוחות שלנו בסין ותעשיית האנרגיה הגרעינית, כשאנו מתקרבים יותר ויותר ל-100 אחוז הספק ופעילות מסחרית בסנמן 1".

לווסטינגהאוז יש עכשיו שש תחנות כוח גרעיניות AP1000 בשלבים שונים של בנייה, בדיקות והפעלה. הפרויקטים האלה כוללים שתי יחידות בסנמן, מחוז ז'ג'יאנג, סין, שתי יחידות בהאיאנג, מחוז שנדונג, סין, ושתי יחידות נוספות שנמצאות עכשיו בבנייה במפעל לייצור חשמל Alvin W. Vogtle ליד וויינסבורו, ג'ורג'יה, ארה"ב. ווסטינגהאוז מספקת את התכנון, הציוד הקריטי, ההכשרה והבדיקות בכל אחת משש היחידות של AP1000.

צפו בגרסת המקור בשפה האנגלית באתר www.businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20180630005033/en/

דילוג לתוכן