תוכנת האבטחה של קספרסקי מתעדכנת עם תמיכה באנדרואיד ובלקברי

מעבדת קספרסקי, מפתחת מובילה של פתרונות אבטחת המידע, משיקה גרסה מעודכנת של תוכנת האבטחה שלה למכשירים סלולרים חכמים – Kaspersky Mobile Security 9
התוכנה מספקת למשתמשי סמרטפונים מסוג בלקברי ומכשירים חכמים מבוססי אנדרואיד פתרון אבטחה מתקדם המספק מענה לכל האיומים האחרונים. התמיכה בפלטפורמות של אנדרואיד ובלקברי מצטרפת לפתרונות האבטחה הקיימים שכללו עד עתה את Windows Mobile ואת סימביאן.

הרחבת השימוש בתוכנת האבטחה הסלולרית גם למשתמשי בלקברי ואנדרואיד מגיעה על רקע העליה הדרמטית בשימוש במכשירים חכמים מבוססי אנדרואיד ולנוכח כל הגילויים האחרונים על האיומים המסכנים את אבטחת המידע של משתמשי המכשירים החכמים. תוכנת האבטחה של קספרסקי תוכננה כך שהיא תוכל להתמודד עם שורה ארוכה של איומים כגון: נוזקות, דואר-זבל, חסימת שיחות לא-רצויות, הצפנת נתונים ומידע מעיניים חטטניות, איתור המכשיר במקרה של אובדן או גניבה, ניטור הפעילות של ילדיכם ואפילו מידע מדויק לגבי מקום הימצאותם.

בעזרת טכנולוגיית פרטיות מתקדמת המוטמעת בתוכנה תוכלו להסתיר מידע רגיש, להצניע אנשי קשר ולמחוק היסטוריית שיחות, להחביא מסרונים ולהשתיק ולסנן אוטומטית שיחות והודעות נכנסות מאנשי קשר מסוימים. התוכנה גם תגן על המידע שלכם במקרים של אובדן או גניבה. במקרים כאלו, ניתן למקם את המכשיר האבוד בעזרת סנכרון ה-GPS המובנה דרך האינטרנט, למחוק מרחוק את כל המידע האישי מהמכשיר דרך האינטרנט או על-ידי משלוח מסרון או לחסום את המכשיר וליירט את מספר הטלפון של כרטיס הסים החדש, במקרה שהוחלף.

גם באבטחת משפחתכם, מספקת תוכנת האבטחה פתרון יעיל ופשוט. אם לילדכם יש סמארטפון עם KMS9 מותקן בו – תוכלו לזהות את מיקומם בקלות בכל רגע נתון בעזרת ה-GPS המובנה. תוכלו גם לאפשר חיוג למספרים מסוימים בלבד או לחלופין, תוכלו למנוע מאנשים לא-רצויים ליצור קשר עם ילדיכם. כמו כן ניתן למנוע חשבונות תפוחים על-ידי הגבלת הגישה לשירותים מבוססי-תשלום וזאת ללא פניה לספק התקשורת שלכם.

"החדירה הדרמטית של מכשירים מבוססי אנדרואיד והמספר הגדל והולך של משתמשי סמארטפונים העושים שימוש יומיומי כדי לשלוח ולקבל מסרים אישיים מיידיים, להוציא ולקבל שיחות, לגלוש באינטרנט וליצור קשר עם חברים דרך הרשתות החברתיות", אומר נעם פרוימוביץ, מנכ"ל פאוור תקשורת, המייצגת בארץ את מעבדת קספרסקי. "הסמארטפונים אוגרים הרבה מאוד מידע על החיים האישיים שלנו. ועם הגרסה החדשה של Kaspersky Mobile Security 9.0 הלכנו צעד קדימה לתחום הגנת הפרטיות של משתמשי הסלולר, כדי למנוע דליפה של מידע אישי לגורמים חיצוניים המנסים לזכות בגישה למכשירי הסלולר שלנו".

להורדת גרסת ניסיון בקרו בכתובת:
http://www.kaspersky.com/kaspersky_mobile_security.

מחיר ה-KMS9 – 128 שקלים. להשיג בחנויות האינטרנט ואצל הספקים המורשים

דילוג לתוכן