תוכניות ההתרחבות של Epson: מתכוונת למכור השנה 9.5 מיליון מדפסות הזרקת דיו

סיימה בניית מפעל חדש

שישלש את יכולת הייצור לשבבים המשולבים בהן

 

שבבי ה-PrecisionCore  הם רכיבי מפתח המשולבים בראשי מדפסות הזרקת הדיו הפופולריות של Epson. החברה מצפה למכור בשנת הכספים 2018 מעל ל-9.5 מיליון מקו מדפסות מכלי הדיו – קפיצה של 1.7 מיליון יחידות לעומת מכירות 2017

 

חברת Epson השלימה את בנייתו של מפעל ענק חדש בשיוג׳ירי שביפן. המפעל יוקדש לייצור של שבבי ה-PrecisionCore  – רכיבי מפתח המשולבים בראשי מדפסות הזרקת הדיו של Epson הפופולריות של החברה והוא ישלש את התפוקה השנתית של השבבים.

 

Epson, המכוונת את המדפסות שלה לתחומים משרדיים, עסקיים ותעשייתיים, השיקה במהלך השנה החולפת מדפסות משרדיות משולבות מהירות, כחלק מאסטרטגיית הצמיחה שלה. החברה מצפה למכור בשנת הכספים 2018 מעל ל-9.5 מיליון מקו מדפסות מכלי הדיו (שהחליפו את מדפסות המחסניות היקרות)  – קפיצה של 1.7 מיליון יחידות לעומת מכירות 2017. לדברי דניאל בן מויאל, מנהל שיווק מוצרי הדפסה בפורמט רחב ב-Epson ישראל, מסתמנת מגמה מתגברת של מעבר מפתרונות אנלוגיים לדיגיטליים וניכרת דרישה למדפסות שמשמשות לשילוט, טקסטיל ותוויות. ״Epson תמשיך לחזק את קו מדפסות הפורמט הרחב למסחר ולתעשייה, תוך הגדלת המשאבים המופנים למחקר, פיתוח וייצור. המפעל החדש יאפשר לחברה להגדיל את נתח השוק במגזרים הללו״.

 

טכנולוגיית ההדפסה ה- PrecisionCore, מבוססת שבב הדפסה שמבשר את הדור הבא בהזרקת דיו. לדברי בן מויאל, מדובר במהפכה בתחומי ההדפסה וגם בהזדמנות עסקית עבור החברה הגלובלית. הפיתוח החדש משלב שנים רבות של ניסיון טכני בתחום עם חידושים ופריצות דרך בתחומי ה-MEMS (מערכות מיקרו מכניות). השבב המיניאטורי, משולב במדפסות המסוגלות להדפיס במגוון סוגי דיו ועל מגוון חומרים, כשהוא מרחיב את יכולותיה של החברה בתחומי טכנולוגיית הדפסת ה- thin-film piezo (שכיום משתמשים בה במדפסות פורמט רחב) גם לשימושים עסקיים וביתיים, תוך ניצול יתרונות הטכנולוגיה: עמידות ארוכת טווח של ההדפסות ואיכות הדפסה יוצאת דופן.

 

סרטון: איך מייצרים את השבב

דילוג לתוכן