תאגידי הענק Shell ומנפאואר מצטרפים gucrho kענן של מיקרוסופט

המעבר של חברות גדולות ליישומי ענן ממחיש את החדירה המהירה של מודל המחשוב החדש לליבת עולם ה-IT . מנפאואר מעריכה חיסכון שנתי המסתכם ב-2.2 מיליון דולרמיקרוסופט הודיעה כי תאגידי הענק, שנוספו אל שורת לקוחותיה בסביבת הענן, בחרו בחבילת היישומים BPOS (Business Productivity Online Suite) על מנת לשפר את היצרנות, לחזק את שיתופי הפעולה הפנים-ארגוניים ולהפחית עלויות. תאגיד האנרגיה Shell וענקית ההשמה מנפאואר הם בין האחרונים לאמץ את אפליקציות הענן של מיקרוסופט. תאגידים אלו מצטרפים לרשימה מתרחבת של לקוחות הענן של מיקרוסופט, הכוללת בין השאר את חברת הביטוח AON; חברת הכימיקלים Dow; חברת האופנה גאפ; רשת היאט; קראפט פודס; אוניברסיטת ונדרבילט; מדינות קליפורניה ומינסוטה ועוד אלפים רבים של עסקים קטנים ובינוניים.     
הצלחה נרשמה בחודשים האחרונים גם בקרב גופים קטנים יותר, ומיקרוסופט הכריזה על אלפי לקוחות חדשים ליישומי BPOS מקרב החברות הקטנות והבינוניות.
"פשוט נפלא לראות כיצד עסקים, גופי ממשל ומוסדות אקדמיים מכל גודל וסוג, סומכים על מיקרוסופט שתסייע בידם לעבור לענן", אמר קורט דל-בן, נשיא חטיבת Office במיקרוסופט. "בזכות יישומי הענן שלנו, אנשים יכולים לעבוד טוב יותר ביחד, מכל מקום ובאמצעות מגוון רחב של מכשירי קצה. לעומת פתרונות הפועלים על טהרת הענן בלבד, הפתרונות שלנו לפרודוקטיביות עסקית פועלים במשולב עם הכלים הקיימים בארגונים, כך שכל גוף יכול להכתיב ולשלוט בקצב המעבר שלו לענן".
חבילת BPOS זמינה ב-40 מדינות ואזורים ברחבי עולם, ומקיפה את השירותים Microsoft Exchange Online, Microsoft SharePoint Online, Microsoft Office LiveMeeting Online ו-Microsoft Office Communications Online. יישומים אלו עוצבו לשפר את פרודוקטיביות העבודה, להעצים את רמת האבטחה ולסייע לארגונים להיות בקו הראשון של הטכנולוגיה.
תועלות אלו מתורגמות לתוצאות בשטח. חברת מנפאואר, המתמחה בפתרונות יצירתיים לשוק העבודה ומעסיקה יותר מ-30,000 עובדים ב-3,900 סניפים ב-82 מדינות, משתמשת ביישומים אלו על מנת להעניק שירותים לכ-400,000 לקוחות מדי שנה.
"אנחנו נכנסים למה שהגדרנו כ'תור האדם', כלומר עידן שבו האופטימיזציה של הפוטנציאל האנושי תהווה מאיץ עיקרי להצלחה עסקית ולצמיחה", מסר דניס אדוארדס, ה-CIO של מנפאואר. "הדבר מחייב גופים מובילים בעסקים ובממשל לבחון מחדש כיצד הם תומכים בפוטנציאל של העובדים שלהם, לאור השינויים בעולם".
בצעד של התייעלות החליטו במנפאואר לאמץ את Microsoft Exchange Online כפלטפורמת ניהול הודעות גלובלית, והשירות הופך במהרה "לאבן הפינה של מאמצי שיתוף הפעולה אצלנו", כדברי אדוארד. בחברת Shell בחרו ב- Microsoft SharePoint Online וב-Microsoft SharePoint 2010 – על מנת לאפשר שיתוף פעולה גלובלי מקוון בין עובדי החברה. שירותים אלו יהוו פלטפורמה מרכזית למספר יישומים כגון שיתוף מסמכים וניהול תכנים, אך גם יאפשרו שיתוף פעולה וארגון בעבודה על פרוייקטים. באמצעות Microsoft SharePoint תוכל Shell ליהנות מצמצום משמעותי בעלויות וגמישות גדולה יותר בארגון.

דילוג לתוכן