שת״פ הענקיות

אפסון תעניק חסות לקבוצת הכדורסל של הפועל תל אביב – שתיישם בחדרי האימונים את טכנולוגיות החברה

 

לאחר שבע שנים של הפסקה, חוזרת ענקית מוצרי ההדמיה, חברת אפסון ישראל להעניק חסות לקבוצת הכדורסל הפועל תל אביב. בנוסף למתן החסות, אפסון אף תתרום לקבוצה מוצרים וטכנולוגיות מתקדמות (בעיקר בתחומי המקרנים החכמים) שישולבו בחדרי האימונים, על מנת לשפר את טכניקות האימון של המאמנים ואת יכולות המשחק ושל השחקנים.

 

חברת אפסון, היא מובילת חדשנות עולמית בתחומי ההדפסה, התקשורת הוויזואלית, ופתרונות לשמירת איכות חיים לבית, למשרד, למסחר ולתעשייה. לחברה מגוון רחב של מוצרים החל ממדפסות הזרקת דיו, מערכות הדפסה מקצועיות, מקרני 3LCD לחינוך, למשרדים ולקולנוע ביתי, משקפיים חכמים ומערכות חיישנים ועד לרובוטים תעשייתיים. החברה ידועה כגוף התומך במותגי ספורט מובילים, וכיום היא מעניקה חסות לקבוצת הכדורגל מנצ׳סטר יונייטד ולאלופת העולם במרוצי הפורמולה 1 לשנת 2014, MERCEDES AMG PETRONAS.

 

"אנו גאים לחזק את פרופיל המותג שלנו בלקיחת חסות רשמית על צוות מנצח ואחד ממותגי הספורט המובילים בישראל", אומר אורן פליישר, מנכ"ל אפסון ישראל. השותפות מחברת שני מותגי על מוכרים ולמוצרים שלנו יש חיבור טבעי לקבוצה. היא תספק לנו פלטפורמות ייחודיות ונראות רבה להדגמה של טכנולוגיות ההקרנה שלנו".

 

הפועל תל אביב, קבוצת צמרת בליגת העל בכדורסל, עברה לבעלות אוהדיה בשנת 2007 והיא נחשבת לאחת מקבוצות האוהדים המוצלחות בעולם. עמותת הפועל אוסישקין, המפעילה את הקבוצה הבוגרת, מתנהלת בשקיפות ובשיתוף חבריה לקידום המותג והקבוצות. בישראל נחשבת הפועל ת"א לקבוצת האוהדים המצליחה ביותר, והראשונה שעלתה לליגת העל בענף בו היא משתתפת.

 

"אנחנו שמחים לצרף למעטפת העסקית שלנו שותף חדש/ישן בדמות אפסון",אומר רמי כהן, יושב ראש מועדון הפועל תל אביב, "החיבור של אפסון להפועל טבעי, ואנו מקווים שיימשך לאורך זמן".

 

דילוג לתוכן