שת"פ הענקיות: Western Digital וסאנדיסק מפתחות במשותף כונני אחסון היברידיים דקים במיוחד

"המוצרים ההיברידיים החדשים, ישלבו את המומחיות שלנו בתחום הפלאש עם טכנולוגיית הכוננים הקשיחים המוכחת של Western Digital", אומר קווין קונלי, סגן נשיא בכיר ומנהל תחום פתרונות האחסון בסאנדיסק.Western Digital, מובילת השוק בתעשיית האחסון והכוננים וסאנדיסק, המובילה העולמית בתחום פתרונות אחסון בטכנולוגיית הפלאש, הכריזו כי שתי החברות משתפות פעולה בפיתוח וייצור מערכות אחסון היברידיות, שישלבו את טכנולוגיית זכרון הפלאש של סאנדיסק ואת טכנולוגיית הכוננים הקשיחים מבית Western Digital. הכוננים ההיברידים החדשים, המתוכננים עבור שוק הנוטבוקים הדקים, יציעו נפח אחסון של 500GB, ובגודל של פחות מחצי הגודל של הכוננים בהם עושים שימוש כיום (שהם בעובי של 9.5 מ"מ).
 
כונן ה-iSSD של סאנדיסק, (המיוצר בטכנולוגיית 19 ננומטר המתקדמת) ישולב ב-WD Black, כונן solid state היברידי (SSHD) – פתרון ה-SSHD של 2.5" הדק בעולם. הכונן עושה שימוש בטכנולוגיית Western Digital ובסטנדרט התעשייה – SATA IO. השילוב של ה-iSSD במערכת החדשה מביא עימו צריכת חשמל נמוכה ביותר, אמינות, שיפור ביצועים ובעיקר את האפשרות להתמודד עם שוק הדורש אחסון חומרים דיגיטליים במהירות תגובה מהירה על כוננים בגודל מינימלי ביותר.

 
"המוצרים ההיברידיים החדשים, ישלבו את המומחיות שלנו בתחום הפלאש עם טכנולוגיית הכוננים הקשיחים המוכחת של Western Digital", אומר קווין קונלי, סגן נשיא בכיר ומנהל תחום פתרונות האחסון בסאנדיסק. "המוצרים החדשים יפגינו קיבולת מרשימה בתצורה דקה במיוחד וברמת ביצועים שניתן לקבל כיום רק בשימוש בפתרונות מעולם הפלאש. הפתרון המשולב ישפר את חויית משתמשי המחשבים האישיים".

דילוג לתוכן