שרתי Fujitsu PRIMERGY מוסיפים ל- NVIDIA Volta GPUs תמיכה בלמידה עמוקה

Fujitsu הודיעה היום על הוספת יחידות עיבוד גרפיות (GPUs) מסוג NVIDIA® Volta אשר יאיצו את הבינה המלאכותית ויתמכו בעיבוד למידה עמוקה בשרתיPRIMERGY x86 החדשים ביותר של Fujitsu. דגמים נבחרים של שרתי PRIMERGY יהיו זמינים ללקוחות באירופה, המזרח התיכון, ישראל, הודו ואפריקה החל מדצמבר 2017 עם הסמכה לדור החדש של מאיציGPU מסוג NVIDIA Tesla® V100 GPU.

מחשוב בינה מלאכותית ולמידה עמוקה כרוך בכמויות גדולות של נתונים גולמיים וסביבות מחשוב תובעניות ביותר. Fujitsu מרימה את הכפפה ומשיקה יכולות נייטיב של למידה עמוקה בשרתי PRIMERGY נבחרים מדגמי CX ו-RX. על מנת להשיג את רמת הביצועים הגבוהה ביותר של המערכת, Fujitsu משיקה תמיכת נייטיב ב-NVIDIA GPUs באמצעות חיבור ישיר ללוח המרכזי. החיבור, המתבצע עם כרטיסי PCIE או עם NVIDIA NVLink™ במהירות גבוהה, מאפשר לשרתיFujitsu PRIMERGY להגיע לביצועים של יותר מ-100 טרה פלופ לשנייה בלמידה עמוקה.

הדגמים הראשונים שיציעו תמיכת נייטיב לNVIDIA Volta GPUs הם Fujitsu Server PRIMERGY CX2570 M4 כאחד המרכיבים באקוסיסטם המודולרית והמתרחבתCX400 M4, וכן שרת Fujitsu PRIMERGY RX2540 M4. המרכב של ה-PRIMERGY CX400 M4 משלב צפיפות ויעילות של שרתי להב עם הפשטות והחסכוניות של שרתי מדף ומציע פלטפורמה רב-תכליתית ומוכנה לעתיד לפריסת מערכות משולבות וטכנולוגיות מוגדרות תוכנה. שרתPRIMERGY RX2540 M4 הוא שרת מדף בעל שני שקעים אידיאלי להרצת יישומים ארגוניים, שיתוף פעולה ועומסי הודעות וכן לבסיסי נתונים מסורתיים והוא מציב רף גבוה מבחינת שימושיות, התרחבות וחסכוניות.

את שרת CX2570 M4 אפשר לצייד בעד ארבעה Tesla V100 for NVLink, את שרת RX2540 M4 בעד שני מאיצי Tesla V100 for PCle ובכך להשיג את רמת ורסטיליות הגבוהה ביותר בעומסי עבודה מכל הסוגים.

דילוג לתוכן