שרתים חדשים לעסקים קטנים של IBM

יבמ חשפה שרתים חדשים לעסקים קטנים במחירים של החל מ- 790 דולר בלבדיבמ הכריזה על שרתים חדשים ברמת הכניסה של השוק, המציעים לארגונים קטנים ובינוניים ביצועים ברמה עסקית – במחירים המאפיינים את עולם המחשוב האישי.
השרתים החדשים ממשפחת IBM System x, במארז עומד ובמארז המיועד לשילוב בארונית מסד, מספקים אופציה חדשה לעסקים בינוניים הזקוקים למערכות מחשוב יעילות, בעלות ביצועים גבוהים בקבוצת המחיר הזול, תוך הבטחת זמינות גבוהה.
ביבמ מעריכים כי השרתים החדשים מתאימים גם במיוחד לפעילות OEM ולעמדות קיוסק, כמו גם לארגונים גדולים יותר הפורסים עמדות שולחניות הדורשות ביצועים גבוהים.
שרת IBM System x3100 M4 של יבמ הוא התוספת החדשה ביותר לקו השרתים במארז עומד (Tower). המערכת מציעה שקע בודד למגוון מעבדי אינטל חדישים, ומספקת ביצועים גבוהים ב- 30% בהשוואה לדור הקודם של מכונות בעלות שקע מעבד בודד.
תג מחיר התחלתי של כ- 790 דולר בלבד הופך את השרת לפתרון מתאים במיוחד לעסקים קטנים.

 
במקביל, מציעה יבמ שרת בתצורה דומה המותאם לשילוב בארונית מסד.              System x3250 M4 מיועד לטיפול בעומסי ניהול קבצים, משימות הדפסה, שרת אינטרנט ותמיכה בשולחן עבודה וירטואלי לקבוצות עבודה קטנות. שרת זה מציע רמות גבוהות של אמינות, המאפיינות בדרך כלל מערכות גדולות יותר, במחיר כניסה של כ- 990דולר. בין התכונות הבולטות שלו ניתן למצוא ספקי כוח יתירים, אופציה     ל – RAID בחומרה, וזיכרון בעל כושר תיקון שגיאות.
שני השרתים החדשים של יבמ מתאימים במיוחד גם לפתרונות ניהול קבצים והדפסה בגופים קמעונאיים ולעסקים חדשים. המערכות החדשות זמינות לאספקה באמצעות השותפים העסקיים של יבמ.
 

דילוג לתוכן