שרות חדש להפיכת אלבומי התמונות המתפוררים לדיגיטליים שומר על נכסי המשפחה לדורות הבאים

בכל בית ישנם אלבומי תמונות ישנים מהדורות הקודמים שצוברים אבק על המדפים: הדפים מתיישנים, התמונות מצהיבות אט אט ונופלות ממקומן והם אינם אטרקטיביים לדפדוף. בתוך דור או שניים כבר לא ניתן יהיה לזהות מי מצולם ונכס משפחתי רב ערך עלול לרדת לטמיון. בתקופת האביב כדאי לעשות סדר גם בתחום זה.

רשת חנויות הצילום "הלד" השיקה שרות חדש של סריקת אלבומי התמונות הישנים "מהבוידעם" והפיכתם לאלבום דיגיטלי אותו ניתן לשמור בקלות, להסתכל בו בכל עת במחשב או בסמארטפון ואף לשתף עם חברים ובני משפחה ברשתות החברתיות ובוואטסאפ, כך שמצולמים נוספים יוכלו להנות מהתמונות. הגיבוי יכול לכלול גם הפקת אלבום מודפס ומעוצב המכיל את הצילומים הסרוקים כך שיהיה נוח וכיף לדפדף בו ולהעלות זיכרונות.

השרות מאפשר לסרוק את אלבומי תמונות של הסבא והסבתא, שבכל שנה מאבדים מאיכותם, תמונות ילדות עם ההורים, תמונות מהצבא ותנועת הנוער לפני המהפכה הדיגיטלית, מזכרות מאנשים יקרים שנפטרו ועוד.

הפקת אלבום משותף יכולה להיות ארוע מגבש גם בארגונים: הזדמנות ללקט תמונות מבתיהם של עובדים ותיקים וכאלו שפרשו ולאחד אותם לאלבום שיהיה חלק ממורשת הארגון וישאר למשך שנים.

הפקת האלבומים הדיגיטליים נעשית ב-24 סניפי הלד בערים וקניונים ברחבי הארץ. לרשימת הסניפים: www.held.co.il

דילוג לתוכן