שרותי הבריאות HMSA בחרו ב- INFINIDAT ושיפרו ביצועים ביותר מ- 40%

החברה, המכסה תכניות בריאות ליותר ממחצית מאוכלוסיית הוואי, ייעלה את ניהול הגידול במידע, הגבירה זמני תגובה של יישומים ושיפרה זמני רפליקציה עם פתרון האחסון המתקדם InfiniBox
INFINIDAT, ספקית מובילה לפתרונות אחסון נתונים, מודיעה כי חברת ביטוח הבריאות העצמאית, HMSA (Hawai'i Medical Service Association) בחרה במערך האחסון המתקדם InfiniBox™ על מנת לשפר את חווית המשתמש של הלקוחות, וזאת על ידי ניהול טוב יותר של הגידול בנפח המידע, קונסולידציה של תשתית האחסון והגברת זמני התגובה של היישומים. מאז התקינה את InfiniBox בשני אתרי הדטה-סנטר שלה בקפולאי ובהונולולו, HMSA שיפרה את ביצועי האחסון הכלליים שלה ביותר מ- 40%.
יותר ממחצית מאוכלוסיית הוואי מסתמכת על HMSA לתכניות בריאות אמינות ושוות לכל כיס. לכן, פתרונות טכנולוגיים שהנם בעלי ביצועים גבוהים, אמינים ביותר ובעלי יחס עלות-תועלת מצוין, הנם חיוניים על מנת שהחברה תוכל לעמוד בציפיות, הן של המבטח והן של החברים בתכניות הבריאות.
"עם InfiniBox אנו משיגים ביצועים גבוהים ואמינות יוצאת מהכלל, להם אנחנו זקוקים על מנת לעמוד ביעדים הטכנולוגיים שלנו," אמר מייקל דנון, סגן נשיא בכיר וסמנכ"ל טכנולוגיות ב- HMSA. "באותו זמן, אנחנו משיגים את המחיר הכולל הטוב ביותר לאחסון ומשיגים את יעדי העלות שהצבנו לעצמנו".
HMSA בחרה ב- InfiniBox גם בשל יכולתו לתמוך במודל הארגוני החדש של הדטה סנטר. HMSA השתמשה באחד מאתרי הדטה-סנטר שלה כאתר ייצור עיקרי. השני היה בשימוש למטרת התאוששות מאסון. התקנת InfiniBox אפשרה ל- HMSA להשיג יכולות התאוששות מאסון, אמינות ומהירות בשני האתרים. משמעות הדבר היא ששני אתרי הדטה-סנטר הנם כעת אתרי ייצור פעילים ויכולים לספק יכולות התאוששות מאסון.
"עם מערכת האחסון הקודמת שלנו, זמן הרפליקציה ל- 80 ג'יגה בייט של מכונות וירטואליות עמד על בין 55 ל- 90 דקות. עם InfiniBox צמצמנו את זמן הרפליקציה ל- 6 שניות," הסביר דנון.
בזמן מבחני ה- POC (הוכחת היתכנות והתאמה) עם InfiniBox, HMSA הקליטה לפני ואחרי את המדידות ונדהמה ממה שמצאה.
"בדקנו את InfiniBox עם המבחנים המחמירים ביותר שאי פעם ערכנו בפלטפורמת אחסון, ערכנו פי שלושה יותר מבחנים לעומת מערכת האחסון הקודמת שלנו," הסביר ג'ו מק'ויקר, מנהל אחסון בכיר ב- HMSA. "אנחנו רואים זמן אחזור קצר יותר ממערכי all-flash שהשתמשנו בהם ל- VDI שלנו. זה מאד מרשים למערך היברידי. עבורי, יש לכך חשיבות עליונה. לא משנה מה נשים ב- InfiniBox, אני יודע שזמן האחזור כמעט ואינו קיים"
HMSA העבירה את רוב ה- VMWare, Vcloud, עננים פרטיים ואזורי מבחני משתמשים לתוך InfiniBox. היא כרגע בתהליך של העברת רוב עומסי הייצור שלה, ומתכננת לבנות תשתית חדשה, שגם היא תמצא ב- InfiniBox.
"אנחנו מעבירים את רוב מערכי המידע שלנו מהיישומים לארכיטקטורה של ה- InfiniBox," הסביר מק'ויקר. "האמינות מאד גבוהה. לכן, כאשר מגיע הזמן להחליט 'היכן ינשים את זה?' אנחנו לא צריכים לחשוב פעמיים. זה הולך ל- InfiniBox, פשוט ולעניין".
עם נפח אחסון זמין וניתן להתאמה של יותר מ- PB 2.7 במסד בודד של 19 אינץ'/U42, InfiniBox מספק 99.99999% זמינות, זמן אחזור של מיקרו-שניות, ומספק ביצועים אולטרה-גבוהים של עד מיליון IOPS. מאפייני האמינות של הפתרון כוללים הגנה על מידע מקצה לקצה, כוח תמיכה ונתיבי מידע משולשים, העתקי בזק (Snapshots), רפליקציה ושדרוגים בחלפה חמה (hot swap). מערכי האחסון של InfiniBox יעילים אנרגטית באופן מיוחד, ומנצלים מקסימום של KW 3-8 בעומס מלא. כתוצאה מביצועיו הגבוהים ויכולותיו היעילות, InfiniBox מספק ללקוחות עלות בעלות כוללת נמוכה במיוחד.

 

דילוג לתוכן