שני חברי וועד מנהל חדשים באיגוד האינטרנט הישראלי

לאחר ספירת קולות חברי העמותה, שלושת הנבחרים לכהונה בוועד המנהל הם: שאולה הייטנר, ד"ר אמיר עציוני ואיתי בנר.איגוד האינטרנט הישראלי הכריז היום על סיום הליך הבחירות לוועד המנהל של האיגוד. שני חברים חדשים וחברת וועד מכהנת נבחרו לכהונה בת 3 שנים בוועד המנהל של האיגוד בו מכהנים תשעה חברים.
 
חברי ה הנבחרים,  דר' עמיר עציוני, שכיהן כבר בוועד המנהל בשנים 2000-2008, היה בעברו יועץ במשרד ראש הממשלה בנושא מדיניות ה-IT, איתי בנר, מוותיקי התוכן העברי באינטרנט, היום עוסק כמומחה בחברה המתמחה במחקר שיווקי במדיה החברתית ושאולה הייטנר, מובילת מיזם פיקיוויקי, המחדשת את כהונתה כחברת הוועד המנהל אליו הצטרפה בשנת 2001.
 
החברים החדשים שנבחרו מצטרפים לשישה חברי וועד מכהנים; פרופ' ישע סיון (נשיא), פרופ' יהודית בר אילן, דר' אלון הסגל, אלעד זלומונס, רימון לוי ורועי שלומי.
 
חברי הוועד המנהל עושים מלאכתם בהתנדבות ומובילים את פעילות האיגוד, מתווים את דרכו ומקבלים החלטות האחראיות לעיצובו של האינטרנט בארץ; פיתוח תשתיות רשת, שימוש בטכנולוגיות פתוחות – מתקדמות, הסרה של הצעות חוק מסדר היום לצד עידוד יוזמות חקיקה חיוביות השומרות על האינטרס הציבורי ומעורבות בקהילה על מגזריה השונים.
בתוך כך, שני חברי וועד וותיקים מסיימים השנה את כהונתם; דורון שקמוני, ממייסדי ומקימי האיגוד שכיהן משנת 1994, ושוקי פלג שכיהן משנת 2009 עד היום. האיגוד מודה להם על תרומתם הרבה ומאחל הצלחה לחברים החדשים שהצטרפו.
 
הבחירות להנהלת איגוד האינטרנט התקיימו כבכל שנה, בהן עומדים לבחירה 3 מתוך תשעה חברים, לקדנציה של 3 שנים.
 
איגוד האינטרנט הישראלי הינו גוף בלתי תלוי וללא מטרת רווח, הפועל לקידום האינטרנט לכלל הציבור בישראל. יעדי האיגוד הינם פיתוח ושיפור שירותי התשתית החיוניים לקיומו של האינטרנט בישראל והרחבת השימוש באינטרנט לאזרחי ישראל למטרות חינוך, למידה, בידור, מסחר וקשר לממשל. כל זאת תוך שמירה על האופי הפתוח והגלובלי של האינטרנט לתועלת הקהילה והסרת חסמי גישה חברתיים, טכנולוגיים ורגולטוריים. פרטים נוספים ניתן למצוא באתר האיגוד: www.isoc.org.il
 

דילוג לתוכן