שניים בעקבות אחד: זיו נבו ושלומי בן-פורת ינהלו במשותף את ארגון ה-IT של אינטל ישראל

זיו נבו ושלומי בן-פורת מונו למנהלים משותפים של ארגון ה-IT של אינטל ישראל. הם יחליפו את יורם חסידים, שמונה לאחרונה להוביל את תחום אבטחת המידע של אינטלIT העולמית. החלטת הנהלת החברה על השקעה בניהול משותף נובעת מהבנת הצרכים ופוטנציאל ההובלה של ארגון ה-IT בישראל. בתפקידם נבו ובן-פורת יהיו אחראים על כ-500 עובדי ה IT- באתרים השונים של ענקית השבבים בישראל. הם יהיו כפופים למנהלת פעילות החברה בישראל, מקסין פסברג.

נבו הצטרף לאינטל בשנת 1998 והחל את הקריירה המקצועית שלו בחברה כמפתח, מנתח מערכות ומנהל פרויקטים בארגון מערכות המידע. לאחר מכן הוביל צוות הנדסת תשתיות IT גלובלי וניהל מחלקת פתרונות מערכות מידע ישראלי. מאז 2011 נבו מוביל ארגון גלובלי, המספק פתרונות הנדסת תוכנה לארגוני המוצרים השונים, פתרונות המאפשרים לאינטל לנוע מהר יותר. זיו הוא אחד ממובילי תכנית ההתנדבות ופיתוח המנהלים "סינרגיה" ובעצמו מתנדב פעיל וחבר ועד מנהל של עמותת "ערכים בספורט". בנוסף, נבו הוא עמית תכנית "מעוז" לפיתוח ורישות מנהיגות מחוללת שינוי במרחב הציבורי בישראל. הוא בן 45, מתגורר במושב שורש, נשוי לאלונה ואב לשלושה: הלל (11) אמיר (9) ואיתן (5). חובב טיולים, ריצה ורכיבת אופני שטח.

בן-פורת החל לעבוד במפעל אינטל בירושלים בשנת 1992 כמפתח פתרונות מחשוב לפעילות בקרת הייצור. בסיום לימודיו הוא הצטרף לארגון מערכות המידע, כמפתח ומנהל פרויקטים בתחום משאבי אנוש. בשנת 2000 מונה בן-פורת למנהל פעילות מערכות המידע הפיננסיות של אינטל בישראל. בהמשך, הוא ניהל פעילויות שונות בתחום מערכות המידע של אינטל העולמית בישראל וארה"ב. משנת 2012 בן-פורת מנהל את תחום תשתיות ה-Client באתרים השונים של אינטל באירופה, המזרח התיכון וישראל. במהלך עשר השנים האחרונות, שלומי היה חלק מהנהלת IT בישראל והוביל פעילויות שונות לקידום פעילות הארגון. כחלק מתוכנית סינרגיה שלומי מתנדב וחבר ועד מנהל בעמותת מצמיחים.

דילוג לתוכן