שניידר אלקטריק משיקה אוניברסיטת אנרגיה וירטואלית

שניידר אלקטריק, חברה בינלאומית המתמחה בניהול אנרגיה, משיקה את אוניברסיטת האנרגיה שתציע מגוון קורסים ללימוד תחום ניהול אנרגיה במודל E-learning, לימוד מרחוק באמצעות האינטרנט. עם ההתקדמות הטכנולוגית והצרכים הגדלים והולכים בכל המגזרים אנו עדים לביקוש גובר והולך לאנרגיה, משאב שכמותו מוגבלת. מטרת אוניברסיטת האנרגיה לספק מידע ואימון מקצועי בנושאי נצילות אנרגיה  ומיומנויות מקצועיות.
פיליפ ברמי מנכ"ל שניידר אלקטריק ישראל אומר כי השקת האוניברסיטה נעשית כחלק ממחויבותה של חברת שניידר לתחום איכות הסביבה, ניהול נכון של אנרגיה תורם ישירות למאזן הכלכלי של הארגון אך גם לאיכות חיינו על כדור הארץ.
אנרגיה היא הזרז לכל תהליך אך בגלל נדירותה והשפעתה הסביבתית היא בעלת הפוטנציאל להיות אחד מהחסמים הגדולים ביותר שלנו. תוכנית הלימודים של אוניברסיטת האנרגיה כוללת מגוון פתרונות, תיאוריות ומערכות שיסייעו להתמודד עם אתגרי האנרגיה העתידיים בדרך הטובה ביותר. הקורסים מציעים מידע אודות פתרונות ותיאוריות לניהול חכם של אנרגיה וכן קורסים המציעים הבנת קונספט האנרגיה ויישומים כלכליים. בין הקורסים המוצעים ניתן ללמוד: טכנולוגיות אנרגיה אלטרנטיביות, ניצול אנרגיה נכון בData Centers, בקרת חשבונות לאנרגיה ועוד.
אוניברסיטת האנרגיה הינה אוניברסיטה מקוונת. הקורסים יכולים להילמד בכל מקום ובכל זמן בו יש חיבור זמין לאינטרנט, לאנשי מקצוע עסוקים זה פתרון זמין ונוח. כל קורס כולל בחינה בסופו כמו גם סקר שביעות רצון.

דילוג לתוכן