שניידר אלקטריק מציגה מערכת אל פסק לעסקים קטנים ובינוניים – Galaxy 300

שניידר אלקטריק מציגה פיתוח חדש, המהווה הרחבה של סדרת מערכת האל-פסק (UPS- Uninterruptable Power Supply) – גלקסי 300'- המיועדת לעסקים קטנים ובינוניים, ולבנייני מסחר. מערכת האל פסק החדשה מאפשרת יעילות ואמינות לתחום התלת פאזי, שמונעות השבתה ואיבוד מידע. מערכות ה-UPS החדשות מאפשרות למשתמש להפחית עלויות תפעול וקירור על-ידי יעילות אנרגטית ורמות הרמוניות בזרם הפחותות מ-3.5 אחוזים בתפוקה מלאה.
מערכת זו מאפשרת גם ניטור מרחוק באמצעות מערכת הניהול האינטרנטית וכן יכולת כיבוי מסודר ובטוח של ציוד המיחשוב בעת הפסקת חשמל באמצעות תוכנה יעודית.
לדברי דורון קרופמן, מנהל הפעילות בישראל של APC מבית שניידר אלקטריק: "המשתמשים בדרגי הביניים ובדרגים הנמוכים והן חברות שונות ביטאו את הצורך הקיים במערכת שמסוגלת לספק זמינות כוח רב יותר, אמינות, יכולת ניהול, ונוחות." עוד הוא הוסיף, "באמצעות ההוספה של דגמי 60KVA ו- 80KVA למשפחת- Galaxy 300 , אנו מספקים מענה לדרישות הצרכנים וכן מרחיבים את השירות שלנו לארגונים רבים יותר. זוהי מערכת UPS המאפשרת התקנה קלה ומהירה, יעילות משופרת ונוחות שימוש שמתאפשרות באמצעות ממשק אינטואיטיבי".
כמו כן, המערכת עונה לתקן מערכות Online / המרה כפולה המספקת רמת בידוד אופטימלית בין רשת החשמל לצרכן. כמו כן המערכת כוללת מעקף אלקטרוני S.W אינטגראלי המאפשר לעקוף את המערכת במצבי קיצון וכשל באופן אוטומטי כדוגמת עומס יתר וכן עוקף ידני המאפשר לבודד את כל חלקי המערכת ולהעניק טיפול למערכת ללא הפרעה בזמינות החשמל.
המערכת זמינה דרך משווקי שניידר אלקטריק וקבלני חשמל.

דילוג לתוכן