שמיר אופטיקה בחרה בחברת DnA- IT לביצוע פרויקט מרכזי להקמת מערך אחסון Nimble Storage וגיבוי Commvault

הפרויקט כלל פתרון מבוסס על חבילת SmartStack הכולל את האחסון ההיברידי המודרני של Nimble Storage פתרון שרתים חכם מסוג UCS של Cisco וכן פתרון מערכתי להגנה על נתונים ורפליקציה של Commvault
חברת DnA-IT השלימה פרויקט ליישום מערך אחסון ומחשוב מאוחד בחברת שמיר אופטיקה מקיבוץ שמיר בצפון ישראל. הפרויקט כלל את יישום חבילת SmartStack הכוללת מערך אחסון היברידי המשלב אחסון פלאש ואחסון מסורתי של חברת Nimble Storage וכן פתרון מחשוב מאוחד (UCS) בו נכללים שרת, מיתוג ותמיכה בווירטואליזציה. DNA-IT יישמה גם פתרון משלים לגיבוי ורפליקציה, מבית Commvault.
שמיר אופטיקה היא מחברות האופטיקה המובילות בעולם בתחום הפיתוח וייצור עדשות פרוגרסיב )מולטיפוקל(, עדשות ראייה חד מוקדיות ותבניות זכוכית ולה נציגויות ב- 22 מדינות ו-13 מעבדות אופטיות, ברחבי העולם.
שמיר ביצעה את הפרויקט בעקבות התיישנות מערך האחסון הקודם ובעיות ביצועים, Latency וקצב הקריאה וכתיבה לדיסק (IOPS). השילוב של מערך האחסון של Nimble Storage עם מערך פתרונותSmartStack של סיסקו, מאפשר לשמיר אופטיקה יישום קל ומהיר, ניהול של הדאטה סנטר בצורה מאוחדת ויעילה, התמודדות פשוטה עם גידול בדאטה סנטר, השגת רמת ביצועים גבוהה בכל היקף ועבודה קלה ונוחה עם מערך של מאות שרתים וירטואלים הפועלים באמצעות Hyper-V של מיקרוסופט.
מערך האחסון ההיברידי ששולב בשמיר אופטיקה בהיקף של כ- 100TB, מבוסס על פתרון האחסון CS500 של Nimble Storage, המשמש לאחסון מידע מבסיסי נתונים ומגוון גדול של שרתים. הפתרון מספק זמני תגובה של פחות מ-1ms בממוצע, מציע יכולות הגנה מתקדמות ושרידות גבוהה לצד ניהול פרואקטיבי חכם הדוגם את המערכת בצורה אנליטית חכמה כל 5 דקות. הוא נבחר בשל יכולתו להשיג ביצועים גבוהים ולשחרר צווארי בקבוק, חסכון בעלויות, חסכון בחשמל, חסכון בתפוסת ארון ויכולות ניהול פשוטות ומתקדמות.
טל גלעד, מנהל תשתיות גלובלי, שמיר אופטיקה: "מדובר בפרויקט מורכב ומאתגר, הכולל יישום עבור הדאטה סנטר בקיבוץ שמיר המחזיק, בין היתר, בקישוריות אינטרנט ל-17 המפעלים ונציגויות החברה ברחבי העולם. ביצענו את הפרוייקט ללא אף יום של השבתה".
גלעד הוסיף: "מערך הפתרונות SmartStack מבוסס על פלטפורמה יעילה וגמישה יותר, בעל ארכיטקטורה ייחודית המאפשרת לגבור על מגבלות של סקאליביליות הקיימים בפתרונות מאוחדים קיימים, עליהם מבוססת הארכיטקטורה המסורתית. כמו כן, הוא מציע גם ניהול מתקדם ואוטומציה של תמיכה באמצעות אנליטיקה מבוססת ענן, אשר חסרים בהיצע הקיים היום בשוק ומתוכננים להתרחב בהתאם לדרישות הלקוח".
אושרי שרון, מנכ"ל DnA IT: "קואליציית ה-SmartStackהכוללת את: Cisco, Nimble Storage ויצרניות הוירטואליזציה מספקות תשתית מוכחת ליישומים קריטיים לעסקים, חסכונית, פשוטה לניהול, וקלה לגדילה בכל ציר אפשרי. פתרון מחייב זה מסלק את הניחושים בזיהוי תקלות או ארועים בתשתית ומסייע לכל ארגון IT להפעיל סביבה וירטואלית עבור מגוון היישומים הקריטיים בארגון."

 

דילוג לתוכן