שלל סגנונות שיתאימו לכל אחד: מסכי המחשב של פיליפס בתערוכת IFA 2018

החל מה- 31 לאוגוסט עד ה- 5 לספטמבר, אולם 22

גם השנה תציג MMD, שותפת רישיון המותג למסכי המחשב של פיליפס, את מיטב מסכי המחשב החדשים של החברה בכנס ה- 58 של תערוכת IFA. במהלך התערוכה באולם 22, יוכלו המבקרים להתנסות במגוון רחב של חדשנויות מעולם התצוגה, ביניהן Ultra-wide ומסכי מגע לרמת פרודוקטיביות גבוהה יותר, מסכי מחשב עם עגינות USB-C לקישוריות טובה יותר, מסכים דקים וקעורים לתחושת היקפיות טובה יותר, ועוד.

עיצוב חסר גבולות לצרכן: ללא מסגרת, דק וקעור

עיצוב ללא מסגרת בארבעת צדדיו של מסך המחשב הוא מאפיין בסיסי במספר התצוגות החדשות מבית פיליפס, ההופך אותן לאידיאליות לעבודה עם מספר מסכים במקביל. המראה חסר הגבולות של מסכי המחשב הופך אותם לדקים באופן יוצא דופן, כשהם נמדדים בעובי של 6.1 מ"מ בלבד, בעוד הדגמים הקעורים מאפשרים חוויית משתמש עם תחושה היקפית המאפשרת להיטמע בתוכן המסך, בין אם בבית ובין אם בסביבת העבודה.

 

 

השותף המושלם לשחקני קונסולה

למסך ה- 4K HDR 1000 בגודל 43" יוקדש מקום מיוחד ב- IFA 2018, שעוצב במיוחד לשחקני קונסולות. למבקרים תינתן הזדמנות להתרשם מהמסך באזור ייעודי לגיימינג בביתן פיליפס. מסך ה- Momentum, המגיע בעיצוב מרשים; עם פאנל VA גדול ומהיר ורזולוציית 4K CrystalClear (UHD), מציע לשחקני הקונסולות איכות תמונה עילאית, זמן תגובה מהיר ו-  Input lagנמוך המבטיח משחק נטול "קריעות" ו- "גמגומים". בנוסף, מציע המסך מאפיינים רבים נוספים לנוחות גבוהה יותר, קישוריות טובה יותר וכיף גדול יותר.

 

לראות את התמונה הגדולה: מסכי מחשב רחבים במיוחד

סדרות המסכים החדשות של פיליפס מכילות מספר מסכים בתצורת Ultra-wide 32:9/32:10. מסכי המחשב הגדולים אשר יוצגו ב- IFA 2018 ינועו בין טווח של 43.4 ועד 49 אינץ', מצוידים ב- Hello webcam. שטח מסך רחב כשל מסכים אלה מאפשר לבצע מספר משימות בו זמנית ביעילות רבה יותר, על ידי הצגה גדולה יותר של מידע על מסך אחד תוך ביטול הרווח הנוצר בין המסכים שיכול להסיט מהם את תשומת הלב. המסכים החדשים מחליפים את הצורך בשימוש במספר מסכים זה לצד זה במקביל, כנהוג בתחומים כספיים, מסחריים ותחומי B2B נוספים.

 

מכוונים למקצוענים: מסכי מגע ועגינת USB

השנה, מוטמעת טכנולוגיית המגע במספר דגמים חדשים של מסכי פיליפס. מסכי המגע לעולמות ה- B2B מגיעים עם טכנולוגיית מגע מסוג Projected-Capacitive (P-Cap), ותומכים בעד 10 נקודות מגע לצד הגנת IP54 מפני מים ואבק. המסכים מגיעים עם אפשרות tilting להטיה אנכית קלה ונוחה, על מנת לאפשר למשתמשים גמישות בעת בחירת הזווית המועדפת עליהם לתמיכה ארגונומית גדולה יותר. מסכי מחשב מקצועיים אלה יוצגו ב- IFA בגדלי 17 עד 21.5 אינץ'.

 

מסכי מחשב מקצועיים נוספים מבית פיליפס אשר יוצגו בברלין, בגדלים שנעים בין 31.5 ועד 34 אינץ' ברזולוציית 5K, עוצבו על מנת לענות על צרכי מתחמי העבודה הגמישים של היום. תצוגות חדשות אלה מצוידות בחיבורי USB-C ומספקים את מירב פונקציונאליות העגינה הנחוצה, כמו גם קישוריות אופטמילית. המחבר הדק והדו- כיווני USB-C מציע חיבור נוח בכבל בודד המאפשר למשתמשים להעביר מידע באופן מאובטח במהירות האפשרית, חיבור והטענת התצוגה לטלפון הנייד או ל- Notebook וחיבור מהיר ונוח לציוד היקפי.

דילוג לתוכן