שלומי גולן, מנכ"ל Voicenter

שלוחה סלולרית

 

 

 

חברת Voicenter  השיקה פתרון שלוחה סלולרית, אשר הופכת את מכשיר הסלולר לחלק בלתי נפרד מהמרכזייה

 

חברת Voicenter, המתמחה בפתרונות תקשורת מבוססי ענן למגזר העסקי, השיקה פתרון ייחודי חדש – "שלוחה סלולרית" , אשר מאפשר חיבור פשוט למרכזיית הארגון ללא צורך להשקיע בהקמה, תחזוקה ותפעול של תשתיות טלפוניות או אינטרנטיות.

השלוחה הסלולרית מבטיחה היא פתרון חכם וייחודי, אשר הופך את מכשיר הסלולרי של העובד שנמצא בשטח לחלק בלתי נפרד מהמרכזייה הארגונית ומאפשר לו לעשות שימוש בכל היכולות המתקדמות שלה. באמצעות כך המכשירים הנמצאים אצל העובד בשטח הופכים לשלוחה נוספת של המרכזייה, מה שמאפשר לו  מעבר לשימוש הבסיסי של שיחה קולית בין שני צדדים, שירותי טלפוניה עסקיים שכוללים עשרות תכונות שונות שאינן ניתנות ליישום בקווי טלפון נייחים כמו העברת שיחות, תפריט נתב קולי, הקלטת שיחות, חיבור למערכות מידע עסקיות ועוד.

השלוחה הסלולרית מיועדת לארגונים המנהלים קשר טלפוני עם לקוחות/ספקים ביניהם: רשתות בעלות מספר סניפים קטנים – מה שחוסך להם הקמת תשתית בכל סניף בנפרד; ארגונים המעסיקים אנשי מכירות ועובדי שטח- פתרון להקלטת שיחות והצגתן במערכת ה- CRMבאופן אוטומטי ושירות שיחה מזוהה של העסק שמבטיחה את הצגת מספר הטלפון של הארגון ללקוח ולא את המספר הפרטי של איש המכירות; עובדים מהבית- השלוחה הסלולרית מייתרת את הצורך של הארגון להתעסק עם תשתית האינטרנט הביתית של העובד, הן ברמה הטכנית והן ברמה הכספית ומבודדת את השלוחה העסקית מסביבת האינטרנט הביתית.

שלומי גולן, מנכ"ל Voicenter: "השלוחה הסלולרית מהווה פתרון משלים ומעצים עבור המרכזיה של העסק. למערכת שלנו לא משנה אם משתמש הקצה עושה שימוש בטלפון נייח, נייד או דרך המחשב האישי- כלל השימושים הינם חלק ממרכזייה ארגונית אחת. לראשונה, הארגון יכול לקבל מספק אחד ומערכת אחת את שני סוגי השירותים- שלוחות סלולריות ונייחות".

דילוג לתוכן