שיתוף פעולה ראשון בין בזק בינלאומי לחברת chinabuy

תציע רחפנים במסגרת מבצע ייחודי

טרנד הרחפנים המתפשט בעולם, אינו פוסח גם על ישראל.
חברת בזק בינלאומי משיקה מבצע חדש ומיוחד במסגרתו, המצטרפים לחבילות האינטרנט של בזק בינלאומי, מקבלים רחפן עם מצלמה במחיר מיוחד: רק 9.9 ₪ לחודש למשך 24 חודשים. המבצע הינו פרי שיתוף פעולה ראשון בין בזק בינלאומי לחברת chinabuy ישראל, המתמחה בייבוא מוצרים מסין.

הרחפן המוצע על ידי בזק בינלאומי הינו מדגם SYMA X5c Plus ונהנה משלושה יתרונות משמעותיים:
– מיובא על ידי יבואן רשמי ומוכר המבטיח לספק שירות ואחריות למוצר.
– מגיע בשליחות חינם עד בית הלקוח עד 7 ימי עסקים מיום הרכישה.
– ערכת הרחפן כוללת סוללה נוספת.

יובל גור, מנהל שיווק אינטרנט פרטי בבזק בינלאומי "כחברת תקשורת מובילה שמקפידה להיות בחזית הטכנולוגיה, זו הזדמנות עבורנו להנגיש ללקוחותינו שמעריכים גאדג'טים וחדשנות טכנולוגית ליהנות מאחד מהמוצרים המדוברים ביותר בימים אלה".

ג'ו זאנג, מנכ"ל קבוצת chinabuy: "אנו שמחים על שיתוף הפעולה שאנו מיישמים לראשונה עם חברת גדולה ומובילה כמו בזק בינלאומי. אנו מזהים אצלנו את הגידול העצום בביקוש לרחפנים ושמחים על ההזדמנות לקחת חלק במהלך שיאפשר לאלפי לקוחות בישראל ליהנות מרחפן במחיר בלעדי ומשתלם."

מנתוני chinabuy, מדי חודש מיובאים לישראל אלפי רחפנים באופן פרטי. חלקם הגדול, מתעכבים בהגעה ללקוח הסופי, היות ומחייבים אישורים של גורמי רגולציה. שיתוף הפעולה בין חברת בזק בינלאומי לבין חברת chinabuy , מאפשר להתגבר על מכשולים אלו ולספק ללקוח תוך ימים ספורים את הרחפן לביתו.

הרחפן הוא כלי טיס קטן (ללא טייס) בעל 4 פרופלורים, פועל על סוללות נטענות ומוטס באמצעות שלט. הרחפן, מלבד היותו גאדג'ט חדשני הוא גם מצלמה המאפשרת למטיס לצלם תמונות מזוויות מיוחדות ושונות. הרכישה וההפעלה של הרחפן אינן דורשות הכשרה מיוחדת.

המבצע מיועד ללקוחות חדשים וקיימים בבזק בינלאומי בטלפון 5014*.
ההצטרפות בין התאריכים 01.11-13.11 או עד גמר המלאי – המוקדם מבין השניים.
מלאי מינימלי למבצע הינו 4,000 יחידות.

דילוג לתוכן