שיתוף פעולה מיוחד בין COMRAX ל – CallMarker יסייע לחברות למכור טוב יותר ובאפקטיביות רבה יותר

קומרקס, מהחברות המובילות בישראל בתחום אפיון, תכנון ופיתוח טכנולוגיות מבוססות Web, המספקת פתרונות טכנולוגיים ושיווקיים מקיפים בסביבת ה- Web וה- Mobile יוצאת בשיתוף פעולה עם חברת CallMarker, סטארט-אפ ישראלי חדש המסייע לחברות למכור את המוצרים או השירותים שלהן ישירות למי שצריך אותן, באמת, באמצעות מערכת מבוססת בינה מלאכותית.
במסגרת שיתוף הפעולה, קומרקס, שעל לקוחותיה נמנים מרצדס, דואר ישראל, אופטיקנה וארקיע, תאפשר ללקוחותיה לעבוד עם מערכת CallMarker וליהנות מיכולותיה בתחום המכירות.
המערכת שפיתחה CallMarker היא מערכת טלמרקטינג 360 המבוססת ענן. המערכת מקבלת פניות ודואגת להתקשר אליהן בשם ובקול של אנשי המכירות. רק לאחר שהלקוח הפוטנציאלי אישר כי הוא יכול לשוחח עם איש המכירות, היא מחברת אותו אל השיחה. כך, אם הלקוח הפוטנציאלי ביקש מהסוכן לחזור אליו בעוד שבוע, איש המכירות לא צריך לשים לעצמו תזכורת, המערכת תחייג אליו בעוד שבוע בשעה שנקבעה באופן אוטומטי. כך, חוסכת החברה את אותם הלקוחות שלא טופלו, נשכחו או הלכו לאיבוד. בכך מגדילה, למעשה, המערכת את ההיתכנות לסגירת העסקה ומקצרת את זמן השימוש בטלפון לאנשי המכירות שייעודו לשיחות ענייניות בלבד. בנוסף, המערכת מאפשרת תהליך למידה לסוכנים על ידי הצגת נתונים על דברים שעבדו בתהליך המכירה ומה לא.
דורי שבת, מנכ"ל CallMarker: אנו שמחים לשתף פעולה עם אחת החברות המובילות והיצירתיות ביותר בישראל בתחומה. שיתופי פעולה חיוביים מסוג זה תורמים לשני הצדדים אנו בטוחים שבזכות שיתוף הפעולה, לקוחות קומרקס יעמדו כעת בחזית השירות ללקוחותיהם.

דילוג לתוכן