שיתוף פעולה חדש בין החברות SimpliVity ו- VMware

חברת VMware (NYSE: VMW), המובילה בתחום הווירטואליזציה ותשתיות הענן, חתמה על הסכם שותפות Elite Technology Alliance Partner עם חברת SimpliVity, יצרנית פתרונות HyperConverged עבור מרכזי דאטה סנטר מבוססי תוכנה. שיתוף הפעולה בין החברות מתבטא גם ברמה המקומית והוביל ליישום פתרונות אצל לקוחות החברות בישראל, ביניהם פאייוניר, בלוסנאפ, חברת אלוט תקשורת ו- MySupermarket.

דובי בליט, מנהל פעילות SimpliVity בישראל: "חברת Simplivityהיא חברה פורצת דרך, המוזכרת על ידי גרטנר, כאחת מהחברות בעלות החזון הטכנולוגי בתחום מערכות המידע. החברה מורכבת מבכירי תעשיית ה-IT  העולמית, שמכירים  מקרוב את האתגרים הקיימים בניהול ה-IT. אנו גאים להיות שותפים עולמיים של חברות מובילות כמו  VMware,  Dell  ו-Cisco. שיתופי הפעולה של יצרנים שונים, מבטאת הכרה בתפקידו החשוב של מערך ה-IT ובקשיים איתם מתמודד מערך זה. שיתוף הפעולה המיוחד שלנו עם חברת VMware זכה להוקרה גם בכנס VMworldבברצלונה האחרון, שם קיבל ספק שירותי הענן הצרפתי HISIהמיישם את פתרון החברה את פרס Best Private Cloud".

רענן ביבר, מנכ"ל VMwareישראל: " שיתוף פעולה כ- Elite Technology Alliance Partner עם חברת VMware מאפשר לשותפותיה של החברה לפתח ולספק פתרונות שיעילותם הוכחה, כלים ומשאבים משותפים ואינטגרטיביים. שותפות זו מסייעת לארגונים לחבור לחברה מובילה בתחום הווירטואליזציה שלה מעל 500 אלף לקוחות ברחבי העולם ולקבל כלים ומשאבים על מנת לספק פתרונות על הפלטפורמה שמציעה VMware בתחום ה-SDDC, ה-EUC והענן ההיברידי. שיתופי הפעולה הללו יצרו וימשיכו ליצור גם בעתיד כלים מתקדמים לטובת ה-IT ולהצעיד את מערך ה-IT קדימה תוך מענה לאתגרים של המאה העשרים ואחת".

דילוג לתוכן