רענן ביבר, מנהל Fujitsu בישראל

שיתוף פעולה בין פוג'יטסו למיקרוסופט

 

 

FUJITSU מאפשרת אימוץ קל יותר של הענן עם PRIMEFLEX for Microsoft Azure Stack

המערכת החדשה מעניקה את היתרונות של Azure למרכזי נתונים On-Premise ובכך מאפשרת העברת עומסי עבודה מהענן הציבורי לתשתית ענן מקומית והיא מיועדת לחברות וארגונים אשר מעדיפים להקים את המערכות שלהם במנותק מהענן הציבורי ובכללם גופים בטחוניים וחברות, שהמחוקק או שיקולים מסחריים אינם מאפשרים להם להתחבר לענן

 

Fujitsu מכריזה על אפשרויות חדשות לארגונים היוצרות גמישות וקלות לאיזון עומסי העבודה בין הענן הציבורי לענן הפרטי. ה- PRIMEFLEX החדש עבור Microsoft Azure Stack מספק פתרון ייחודי עבור ארגונים המעוניינים לנצל את מלוא היתרונות של הענן הציבורי, אך עליהם לשמור על IT קריטי למשימה תחת קורת גג משלהם עקב ריבונות נתונים, רגולציה, תאימות או דרישות קישוריות.

 

המערכת המשולבת של Fujitsu PRIMEFLEX עבור Microsoft Azure Stack מהווה קפיצת מדרגה משמעותית באמצעותה ניתן לאזן בזריזות ובקלות את העומסים בין הענן הציבורי לפרטי, תוך בקרת העלויות והיא מאפשרת בחירה גמישה היכן להריץ את העומסים הקריטיים של הארגון בין אם בענן הציבורי או הפרטי באתר הלקוח.

 

בצעד חשוב לקראת הרמוניה בין עומסי ענן ועומסי עבודה מקומיים, התוספת החדשה ביותר למערכות המשולבות של Fujitsu PRIMEFLEX מציעה פריסת תשתית דמויית ענן עבור מערכות מקומיות, עם אפשרויות רישוי גמישות, כולל מודלים מבוססי צריכה וקיבולת. ההכרזה של PRIMEFLEX עבור Microsoft Azure Stack מדגישה את הסכם השותפות החדש של מערכות אינטגרציה עולמיות בין Fujitsu לבין Microsoft, ולטובת ארגונים הנזקקים לבצע את הצעד הבא בשינוי הדיגיטלי שלהם בצורה חלקה, תוך יכולת להעביר עומסי עבודה קריטיים לתשתית מבוססת ענן.

 

בנוסף ליתרונות המערכת החדשה בפריסה מהירה ולתמיכה סטנדרטית מסביב לשעון, PRIMEFLEX עבור Microsoft Azure Stack מגובה על ידי שירותי One-Stop של Fujitsu על מנת לספק שירותי IT היברידיים שהפכו למציאות עבור ארגונים רבים כיום. כתוצאה מכך, ארגונים יכולים להריץ תשתיות עם גמישות ויעילות מרביים ולהאיץ את הפיתוח של יישומים חדשים. לחלופין, תשתית הענן ניתנת כשירותי outsourced Fujitsu באמצעות השירותים המנוהלים של FUJITSU או דרך הסכם אירוח באחת מ- 100 חוות השרתים של החברה הפרוסים בכל העולם.

 

רענן ביבר, מנהל Fujitsu בישראל: "השינוי הדיגיטלי מוביל לתשתיות IT מורכבות יותר ויותר, כפי שמנסים צוותי IT לספק את הגמישות, האבטחה והביצועים הנדרשים ליישומים חדשים. פיתחנו את PRIMEFLEX עבור Microsoft Azure Stack כדי להבטיח עקביות וזרימה בין עומסי עבודה הפועלים בענן המקומי ובין Azure Cloud. זהו פתרון מושלם עבור ארגונים, שכן הם לוקחים את הצעדים הראשונים שלהם לתוך הענן – כמו גם אלה שרוצים ענן דמויי הטבות במונחים של שליטה, ביצועים, זריזות וזמינות – אבל צריכים לשמור חלק מתשתיות המחשוב שלהם באתר הלקוח עקב דרישות Latency, שמירת מידע רגיש או עקב חקיקה".

 

PRIMEFLEX עבור Microsoft Azure Stack מביא את הענן בחזרה הביתה

הפתרון נבדק במלואו ונמסר על פלטפורמת שרתים בעלת ביצועים גבוהים וחסכונית באנרגיה עבור סביבות Hyper-V של Microsoft, ומספק ביצועי וירטואליזציה חזקים וחסכוניים בתשתיות ובאנרגיה. Fujitsu Software Infrastructure Manager (ISM) מפשט את ניהול התשתית, ומספק את הפונקציונליות הדרושה לפעולה כושלת, גמישה ואוטומטית.

 

PRIMEFLEX עבור Microsoft Azure Stack משלב ענן פרטי מקומי עם אופציות לרישוי מבוססי-צריכה מבוססים טכנולוגייה חדשנית בתחום. התכונות כוללות אפשרויות תשלום חודשי מבוסס שימוש, המאפשרים שירותי Azure להשתלב הסכמי רישיון קיימים. Fujitsu יכולה גם לסייע ללקוחות לעצב פתרונות רישוי בהתאם לדרישות התקציב. גיבוי אופציונלי לנתונים מקומיים זמין, באמצעות Appliance הגיבוי ממשפחת Fujitsu ETERNUS CS, וניתן לשלב את Azure עם פתרונות ענן אחרים בסביבת ענן אחת אחודה אחת באמצעות מנהל קטלוג השירותים של Fujitsu Enterprise (ESCM).

 

פתרון הAzure Stack יכול להיות פתרון פנים ארגוני המנותק לחלוטין מן האינטרנט או לשמש כחלק היברידי מכלל המערכת, כלומר שלמרות שכל השירותים של הAzure ירוצו על שרתים בתוך הארגון, הוא יהיה מקושר לאינטרנט וניתן יהיה לשלב במערכת הן שירותים פנימיים והן שירותים מחוות השרתים החיצוניות של Microsoft.

 

נטליה Mackevicius, מנכ"לית Azure Stack, במיקרוסופט, אומרת: "ההכנסה של Fujitsu PRIMEFLEX עבור Microsoft Azure Stack מסייעת להדגיש את Azure כבחירה המועדפת לארגונים הזקוקים לפתרונות IT היברידיים. אנו שמחים לעבוד עם Fujitsu כדי לאפשר תרחישי ענן היברידיים חדשים ויישומים עבור לקוחותינו המשותפים ".

 

 

דילוג לתוכן