שיתוף פעולה בין דאסו סיסטמס ו-CST יספק סימולציה אלקטרומגנטית על פלטפורמת 3DEXPERIENCE

סימולציה חדשה על פלטפורמת 3DEXPERIENCE תאפשר למנוע מראש הפרעות אלקטרומגנטיות בין מכשירים חכמים • הטכנולוגיה המשולבת עתידה להציב רף חדש בתעשייה לתכנון אובייקטים חכמים בעידן של חוויות

 

דאסו סיסטמס (Dassault Systèmes), חברת ה-3DEXPERIENCE, וחברתComputer  Simulation Technology (CST) שמקורה בקונטיקט, ארה"ב, ומפתחת את טכנולוגיית CSTSTUDIO SUITEהמובילה, הכריזו על שיתוף פעולה להטמעת הסימולציה האלקטרומגנטית בתלת מימד של CST בתוך פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס. ארגונים מתעשיות כמו ההיי טק, התחבורה והניידות, החלל התעופה והביטחון, ציוד תעשייתי ועוד, ישיגו בקרוב לגישה לפתרון הדמיית Multi-Physics הטוב מסוגו ליצירה ותכנון של אובייקטים חכמים.

 

שוק האינטרנט של הדברים צפוי להגיע להיקף של 26 מיליארד יחידות עד 2020, תוך כדי שמכשירים, מכוניות ובניינים עוברים שינוי מעבר לצורה ולייעוד המקוריים שלהם כדי לתקשר עם העולם האמיתי. במקביל, קישוריות זו יכולה להוביל להפרעות אלקטרומגנטיות בין מכשירים ולהביא לתוצאות בלתי רצויות אחרות אשר יפגעו בביצועים, באמינות ובבטיחות של המוצרים.

 

השילוב בין פלטפורמת 3DEXPERIENCE של דאסו סיסטמס לטכנולוגית CST STUDIO SUITE יאפשר ללקוחות ליצור ולנתח מודלים של התנהגות אלקטרומגנטית אשר מדמים פעילות של מכשירים בטווח רחב של תדרים. יכולת זו משדרגת את אפליקציות ההדמייה הקיימות בפלטפורמת 3DEXPERIENCE ויסייעו בפתרון אתגרים מתחום ה-Multi-Physics במספר רב של תחומים, כמו מערכות הינע ברכבים היברדיים ומיחשוב לביש.

 

"CST מביאה איתה מצוינות במערך רחב של טכנולוגיות הדמייה אלקטרומגנטית בתדרים נמוכים וגבוהים, אשר חיונית לפיתוח מכשירים חכמים, מוצרים אלקטרו-מכניים, ומערכות נוספות רבות שאנו מסתמכים עליהן", אמר סקוט ברקי, מנכ"ל SIMULIAבדאסו סיסטמס. "באמצעות שילוב עם טכנולוגיות מובילות אחרות שהן חלק מה-SIMULIA שלנו, דאסו סיסטמס ו-CST משנות את עולם ההדמייה הריאליסטית ומביאות אל הלקוחות יתרונות רבים כגון חדשנות מואצת".

 

"דאסו סיסטמס ו-CST חולקות תפיסה דומה: אנו משקיעים במחקר ופיתוח כדי לספק את הפתרונות הטובים ביותר ללקוחותינו", אמר ד"ר ברנרד ווגנר, מנכ"ל CST. "אנו מצפים לשדרוג פלטפורמת 3DEXPERIENCE באמצעות הטכנולוגיה שלנו להדמייה של אלקטרומגנטיות ולקביעת רף חדש בתעשייה להדמייה ריאליסטית".

 

הדמיות ריאליסטיות משחקות תפקיד מרכזי בעולם התכנון – החל משלב הקונספט ועד להנדסה מפורטת, כולל מבחנים, אימות ושימוש בתנאי פעולה של העולם האמיתי. בהקשר זה, הדמייה של אלקטרומגנטיות היא חיונית כדי לאפשר ממשק מלא בין המוצרים והסביבה שלהם

דילוג לתוכן