שיתוף פעולה אסטרטגי בין איטרניטי לחברת הסטארטאפ אוקטופאי

חברת ה-BI מקבוצת אמן תייצג בבלעדיות ללקוחותיה את הפיתרון הייחודי של אוקטופאי, שנועד לעשות סדר בארגז הכלים של צוותי BI בארגונים

אסף בר מנכ"ל איטרניטי מקבוצת אמן: "מאמין שמצאנו את הפתרון שיקצר את זמן התגובה של יחידות ה BI למשתמשים העסקיים. זו ללא ספק מהפכה בעולם התחזוקה והשדרוג של המערכות"

אמנון דרורי, מנכ"ל אוקטופאי: "כיום רוב חיפוש ה Metadata מתבצע בתהליך ידני ולא מקיף. אוקטופאי מאפשרת אוטומטיזציה של התהליכים הידניים הללו, והופכת עבודה של שעות רבות ואף ימים לשניות בודדות"
***
חברת איטרניטי מקבוצת אמן המתמחה באינטגרציה לעולמות ה-BI והביג דאטה, ממשיכה לקדם שיתופי פעולה אסטרטגיים עם חברות סטארטאפ מקומיות. החברה תייצג בבלעדיות בישראל את המוצר הייחודי שפותח ע"י חברת אוקטופאי, המאפשר לצוותי BI בארגונים להגיב מהר וביעילות לשינויים ולדרישות, תוך חיסכון בזמן ובמשאבים יקרים. מערכת זו מוטמעת בחברות ענק בשוק הישראלי דוגמת סלקום, כלל ביטוח, ביטוח ישיר ועוד.
הפיתוח של אוקטופאי ממפה באופן אוטומטי את כל המידע הקיים במערכות ה-BI בארגונים ובכל השכבות, מרכז אותם לפלטפורמה אחת ומאפשר חיפוש של כל פרטי Metadata באמצעות מנוע חיפוש חכם ומהיר. שילוב יכולות אלה מאפשר למומחי ה-BI למצוא בתוך ים הנתונים את מה שהם צריכים תוך שניות בודדות, במקום שעות רבות ואף ימים ובכך לשפר משמעותית את זמן התגובה ואיכות הטיפול.
מבחינת ערכים מוספים הרי שצוותי BI יכולים להפוך שבועות של עבודה ידנית למספר שעות ולעלות את היעילות, תוך קבלת פרספקטיבה מלאה.
אמנון דרורי, מנכ"ל אוקטופאי: "הנסיון העשיר והמומחיות של איטרניטי בתחום ה BI ושילוב המוצר שלנו, יקדם דרמטית את יכולת גופי ה BI בארגונים להגיב מהר וביעילות לשינויים ודרישות חדשות בארגון. מצאנו כי חיפוש וניהול ה Metadata האירגוני הינו צוואר בקבוק מרכזי הגורם לבזבוז זמן יקר, משאבים וכסף בניהול המידע. הסיבה היא גידול מספר צרכני המידע, ריבוי מערכות מיצרנים שונים וסוגי המידע. כיום, רוב חיפוש ה Metadata מתבצע בתהליך ידני ולא מקיף ואוקטופאי מאפשרת אוטומטיזציה של התהליכים הידניים הללו, והופכת עבודה של שעות רבות ואף ימים לשניות בודדות".

אסף בר, מנכ"ל איטרניטי מוסר כי: "אנו ממשיכים לתמוך בשיתופי פעולה עם חברות סטארט-אפ מקומיות ומביאים ללקוחותינו בשורה חדשנית נוספת. הפתרון של אוקטופאי נועד לעשות סדר בארגז הכלים של צוותי ה-BI בארגונים ולתרום באופן משמעותי לחיסכון בזמן ומשאבים. אנו משוכנעים שארגונים יפיקו ערכים מוספים משמעותיים מהמוצר של אוקטופאי, הן בייעול הפעילות הפנימית של הצוותים והן ביכולת לספק מידע עסקי מדויק ובזמן ללקוחות העסקיים".

דילוג לתוכן