שינוי בעמדת מנכ"ל Experis ישראל מקבוצת MANPOWER

ארז בנוביץ' פורש לאחר עשור בתפקיד – יחליפו דרור ליטבק
• בנוביץ' הודיע כי יפרוש בסוף השנה מתפקידו כמנכ"ל החברה וכחבר בהנהלה האירופאית של Experis העולמית, לאחר עשור בו הנהיג את החברה ומימש את האסטרטגיה הגלובלית שלה לצמיחה אורגנית ובאמצעות רכישות בעולם הIT –
• דרור ליטבק, המנכ"ל הנכנס, מכהן בשנה האחרונה כסמנכ"ל, מנהל חטיבת Key Accounts ב Experis ישראל ובעל 12 שנות ניסיון בקבוצת Manpower, חברת האם של Experis
• אמנון רדר, יו"ר קבוצת Manpower: "ארז קיבל את Experis לפני 10 שנים כחברת טכנולוגיה והשמת עובדים צעירה והצעיד אותה למחוזות חדשים והישגים עסקיים של צמיחה שנה אחר שנה בשוק ה- IT וההייטק הישראלי. אנו מודים לו על תרומתו האדירה לחברה ומאחלים המון בהצלחה למחליפו, דרור ליטבק"
• ארז בנוביץ', מנכ"ל Experis היוצא: "ב Experis הצלחנו לשלב צמיחה עסקית רציפה על ידי מימוש אסטרטגיה של יצירת התמחויות בעולם ה IT והבניית מודלים עיסקיים חדשניים שיצרו בידול משמעותי לטובת הלקוחות . אני גאה על העובדה שיצרנו בהנהלת החברה תרבות ארגונית ייחודית של מחוייבות, מקצוענות וחדשנות עבור בסיס הלקוחות הגדול שלנו שרואה בנו שותף אמיתי".
תל אביב, 14.9.17
מנכ"ל Experisישראל , ארז בנוביץ', החליט לסיים את תפקידו בחברה לאחר 10 שנים בהן ניהל את הסניף הישראלי של החברה הגלובלית והוביל מספר תהליכי רכישה ומיזוג חשובים בתחומי פיתוח התוכנה, BI וסייבר, אשר מציבים את Experis בחזית החברות נותנות השירותים לענף ההיי טק וה- IT בישראל.
ליטבק (38), שיחליפו בתפקיד, הגיע לקבוצת MANPOWER בשנת 2005 . עם השנים התקדם ובין תפקידיו הנוספים בקבוצת כיהן גם כמנהל הפיתוח העסקי וסמנכ"ל פיתוח עסקי של ,ManpowerGroup Solutions חבר הנהלה בקבוצת Manpower ובתפקידו הנוכחי, סמנכ"ל חטיבת הלקוחות האסטרטגיים של Experis.
ליטבק הינו בעל B.A במדעי ההתנהגות מאוניברסיטת בן גוריון, MBA בהצטיינות מהמרכז האקדמי פרס ובוגר תוכנית לימודי מנהלי מערכות מידע CIO של הטכניון.

דילוג לתוכן