שינויים פרסונלים בהנהגת Veeam

Veeam מכריזה על מנכ"ל חדש – וויליאם לרג'נט, ועל סמנכ"ל תפעול ונשיא חדש – פיטר מקיי, שהגיע מ- VMware

כחלק מהפרישה הגלובלית של Veeam והחדירה המאסיבית לשוק האנטרפרייז, וכחלק מהיעד שהציבה לעצמה – לעבור רף הכנסות של מיליארד דולר תוך 3 שנים – Veeam מחזקת את ההנהלה שלה עם שני מנהלים מצטיינים ועתירי ניסיון

חברת Veeam, המפתחת פתרונות חדשניים המספקים זמינות לארגוני ה- Always-On Enterprise™, מכריזה על שני מינויים חדשים בחברה: פיטר מקיי (Peter C. McKay), ששימש עד לאחרונה כסמנכ"ל בכיר ומנהל כללי של אמריקה ב- VMware, מונה לנשיא Veeam ולסמנכ"ל התפעול שלה. וויליאם לרג'נט (William H. Largent), ששימש עד כה כסמנכ"ל בכיר ב- Veeam, מונה למנכ"ל החברה. רטמיר טימשב ואנדריי ברונוב, המייסדים והמנהלים, יישארו בתפקיד אסטרטגי, ויתמקדו באסטרטגיית שוק ובפיתוח של מוצרים חדשים.

"עם המינוי של פיטר ווויליאם, אנו מכניסים עומק, ניסיון וכישרון לצוות ההנהלה המוביל שלנו. וויליאם ופיטר הם מנהלים מנוסים שבאים עם ארגז כלים מכובד. הם יהוו גורמים חיוניים בהגשמת השאיפה של Veeam להמשיך בתהליך הצמיחה החד שלה," אמר רטמיר טימשב. "פיטר יצטרף לדירקטוריון שלנו, לצד אנדריי, וויליאם ואנוכי. דרך צירוף טלנטים כמו פיטר, Veeam שולחת איתות ברור לשוק, בנוגע למעמדה כמובילה ורמז לכך שעד כה גרדה רק את קצה הפוטנציאל שלה."

"'טרנספורמציה דיגיטלית, ענן, טכנולוגיות חברתיות ומשתמשים' משנים את הדרך בה ארגונים מנהלים עסקים ובונים את התיאבון הארגוני לנכס גישה תמידית למידע קריטי ולאפליקציות ולהיות Always-On" אמר פיטר מקיי. "אנחנו בשיאה של מהפכה דיגיטלית כוללת, ובשעה שארגונים מחפשים לרתום את הענן ולעמוד בקצב הדרישות המשתנות של המשתמשים, עם זמינות של 24/7/365 – זמינות מידע היא כבר לא בגדר אופציה אלא צריכה לקבל מעמד של אסטרטגיה ארגונית בעדיפות עליונה. לכן אני כאן. Veeam תמיד היתה מילה נרדפת לחדשנות וסיפוק רצון הלקוח. אין הרבה חברות מרגשות כמו Veeam ולכבוד הוא לי להצטרף לצוות ולסייע בניווט החברה ליעד הבא שלה בתהליך הצמיחה."

"ביליתי את רוב הקריירה שלי בהקמת עסקים, אבל Veeam היא חברה מיוחדת," אמר וויליאם לרג'נט. "מאז שנוסדה החברה ב- 2006, תמיד היינו בחוד החנית מבחינת חדשנות וחשיבה פורצת גבולות. ברגע שהמוצר הראשון שלנו שוחרר לשוק, תוך פרק זמן קצר מאד, כל מנהלי הווירטואליזציה הכירו אותנו. המשכנו להתקדם עם הגישה החדשנית וכאשר אנו מביטים לעבר העתיד, המיקוד שלנו יהיה בהעצמת ארגונים ובהקניית זמינות של 24/7/365 תוך מינוף הפוטנציאל של כלכלת הדיגיטל הנוכחית."

דילוג לתוכן