שימוש במגרות לניהול הקבצים במכשירי אנדרואיד

ניהול קבצים במכשירי אנדרואיד משתפר, אבל עדיין לא מרשים, וזה עדיין מתסכל לנסות להשתלט על בדיוק אילו קבצים נשמרים והיכן. יישומי צד שלישי רבים מיהרו למלא את הפער אבל היישום הטוב ביותר שנראה בזמן האחרון הינה אפליקציית 'המגרה' היא מהירה, ועשירה בתכונות.
האפליקציה עדיין מבחינה טכנית בגרסת ביתא אבל עדיין מאוד שימושית. כפי שניתן לצפות ניתן להעביר, למחוק ולשנות שמות קבצים כרצונך, ויש כמה כלי חיפוש וסינון רבי עוצמה לניצול. ניתן להיכנס לספריית השורש במידת צורך ויש קישורים מהירים לתיקיות תמונות, מוסיקה והורדות מגרות (האחרון הוא מקום טוב להתחיל אם ברצונך לסדר את המכשיר שלך).

השמירה במגרה

ניתן לגשת לפרטים של כל קובץ, לפתוח סוגי קבצים לא ברורים כמו ZIP, כאשר מתקבלת תצוגה מקדימה של הפורמטים הנפוצים מימין בתוך האפליקציה. התקני אחסון חיצוניים וחיבורים מרוחקים נתמכים גם. שימוש בלחצן המוכר בפינה השמאלית התחתונה (שנמצאת בהרבה יישומים כדי ליצור תיקייה או קובץ חדש בתיקייה הנוכחית).
המגרה מוסיפה את עצמה לחלק התפריט באנדרואיד, ואם אתה בוחר שמור ל… אפשרות מהרשימה אתה יכול להשתמש במגרה על מנת לשמור קבצים מהאינטרנט (או בכל מקום אחר) לתיקייה על פי בחירתך. זה היא אפשרות שימושית אם אתה רוצה לקבל יותר שליטה על הנתונים שלך. לבסוף, אם אתה לא אוהב את עיצוב ערכת נושא ברירת מחדל, אתה יכול לשנות את הצבעים סביב דרך הגדרות האפליקציה.

דילוג לתוכן