שיטת לימוד מהפכנית מחו"ל שמציגה את תכני מיקרוסופט בצורה חדשנית-Mentored Learning

השיטה משלבת בין לימוד מתוקשב ללימוד מסורתי ורווחת בעולם כבר 11 שנה בכ- 80 מדינות ובכ- 300 מרכזי הדרכה. 40% מהדרכות מיקרוסופט בעולם מועברות באמצעותה; השיטה מאפשרת לארגון לחסוך במשאבים ולהתייעל
 
חטיבת ההדרכה של מטריקס מביאה לארץ את שיטת ההדרכה Mentored Learning שפותחה על ידי חברת New Horizons הבינלאומית. השיטה משלבת בין לימוד מתוקשב ללימוד מסורתי ורווחת בעולם כבר 11 שנה בכ- 80 מדינות ובכ- 300 מרכזי הדרכה. 40% מהדרכות מיקרוסופט בעולם מועברות באמצעות שיטה זו. מטריקס בחרה בשלב ראשון להשיק את השיטה על תכני מיקרוסופט.
 
שיטת Mentored Learning מבוססת על כיתה הטרוגנית בה כל אחד מהמשתתפים יכול ללמוד קורס שונה, בו זמנית. כל אחד מעשרות הקורסים של מרכז ההדרכה של מטריקס המשתייכים לאחד משלושת תחומי ידע מרכזיים של מיקרוסופט (תשתיות, פיתוח ו- SQL), נלמד בכל רגע נתון, ללא תלות במספר הנרשמים ומבלי להמתין שבועות וחודשים למועד פתיחת הקורס. הלימוד מתקיים באופן אישי מול מחשב, באמצעות לומדה מתוקשבת הכוללת הרצאות פרונטליות של מרצה, לצד סרטוני וידאו, הדגמות ותרגילים. במקביל, יכול המשתתף בכל נקודה בתהליך הלימוד לפנות למנטור המסתובב בכיתה עם כל שאלה ולקבל את ההסבר המדוייק והמהימן ביותר, באריכות ובאופן אישי.
 
גילי רון, סמנכ"ל שיווק ושיתופי פעולה במטריקס: "שיטה זו מאפשרת לארגון לחסוך כספים ולהתייעל. בכל נקודת זמן יש קורס זמין בכל נושא, ולכן לוחות הזמנים יכולים להתחשב באילוצי הארגון ואילוצי המשתתף. ארגון יכול לווסת את כמות המשתתפים שהוא שולח לקורס מבלי לפגוע בעבודה, או לפרוש קורסים על פני תקופה במקום לשלוח בעל תפקיד מרכזי בארגון לשבוע מרוכז מחוץ לארגון. המשתתף שולט בקצב ההתקדמות בקורס וחשוב לציין כי ההדרכה היא אישית ומותאמת לצורכי המשתתף, תוך כדי התחשבות במטרות הארגון בו הוא עובד".
 
עופר רחום, סמנכ"ל חטיבת לקוחות, שותפים ופתרונות עסקיים במיקרוסופט: "שיתוף הפעולה עם מטריקס בתחום הכשרות עובדים בשיטה החדשה, יאפשר ליותר עובדים של לקוחותינו המשותפים ליהנות מנגישות רבה יותר למידע אודות שימוש נכון ויעיל יותר במוצרי מיקרוסופט השונים. ככלל, הכשרות עובדים הינן מפתח להטמעה ושימוש מוצלח של הארגון בפתרונות מיקרוסופט, והדבר נכון במיוחד בימים אלו בהם אנו ניצבים בפני גל השקות חדש של מוצרים מבית מיקרוסופט. האפשרויות שמעניקה השיטה החדשה ללמוד בזמן, בקצב ובמקום המתאימים לכול עובד יאפשרו העמקה של השימוש בכלים הארגוניים ותאפשר לארגון להפיק את המירב בתחומי פרודוקטיביות וחיסכון".
 
באירוע ההשקה שיתקיים היום בבית מיקרוסופט, ישתתפו דני ימין, מנכ"ל מיקרוסופט, מוטי גוטמן, מנכ"ל מטריקס, מייקל סמית', המנהל האזוריבאירופה שלNew Horizons , ניר טנצר, סמנכ"ל פיתוח עסקי וקידום טכנולוגיות במיקרוסופט ובכירים נוספים. לארוע מוזמנים סמנכ"לי משאבי אנוש , מנהלי הדרכה ומקבלי החלטות נוספים מיחידות IT וחברות טכנולוגיות.

דילוג לתוכן