שיחת טלפון ראשונה עם אמא: אחרי שלושה שבועות של לחימה

שיחת טלפון ראשונה עם אמא:
אחרי שלושה שבועות של לחימה פלאפון ומועדון "יותר" של האגודה למען החייל יאפשרו ללוחמים בדרום ליצור קשר עם משפחותיהם
באמצעות ניידות מיוחדות עם מכשירים להתקשרות
חברת פלאפון ומועדון "יותר" של האגודה למען החייל יוצאים היום במהלך משותף, שיאפשר ללוחמים בדרום ליצור קשר עם משפחותיהם. החל מהיום יגיעו לאזור הכינוס בדרום ניידות מיוחדות של פלאפון ובהן מכשירים שיאפשרו לחיילים שאין ברשותם מכשיר נייד, ליצור קשר עם משפחתם, לאחר תקופה ארוכה שלא היו בקשר עם הבית.
אביגדור קהלני, יו"ר האגודה למען החייל, אמר היום "ברכות לפלאפון על הפעילות החשובה. מכיוון שיש חיילים שנבצר מהם מלטלפן הביתה מסיבות של בטחון שדה, היכולת לחזק את הקשר בין החייל למשפחתו – היא מבורכת ועל כך אנו מודים להם".
גיל שרון, מנכ"ל פלאפון, אמר היום "לפלאפון קשר ארוך שנים עם האגודה למען החייל. התגייסנו למען החיילים בכל מה שניתן, החל מערכות מזון וממתקים וכלה בניידות הטענה. כעת בכוונתנו להגיע קרוב עד כמה שיותר לאזור הקרבות, על מנת לאפשר לחיילים למסור דרישת שלום למשפחותיהם באמצעות הסלולר. זה המעט שניתן לעשות בימים אלו למען חיילי ישראל".
פלאפון מעניקה בימים אלה הטבה של 5 ג'יגה נוספים לגלישה ללקוחותיה בדרום וכן לחיילים למשך שבועיים, על מנת שיוכלו להמשיך ולגלוש ולהתעדכן בכל רגע בנעשה. עובדי פלאפון אספו בשבוע שעבר כ-1.5 טון של מוצרי מזון, ממתקים, ביגוד והיגיינה לטובת החיילים בדרום. בנוסף, בשבועיים האחרונים, מסיירים עובדי פלאפון עם ניידות הטענה מיוחדות ומספקים מטענים, סימים ומתנות עבור החיילים שנמצאים בשטח ללא יכולת הטענה. הניידות מסתובבות בין החיילים בכל מוצבי הדרום ובאזור יהודה ושומרון.

 

דילוג לתוכן