שחר דורון

שחר דורון מונה לתפקיד ראש תחום טכנולוגיות סייבר של פירמת הייעוץ הבינלאומית CyTech

שחר בעל ניסיון רב בניהול אבטחת מידע, ניהול IT וניהול אנשי טכנולוגיות מתקדמות. לאחרונה מונה שחר לתפקיד ראש תחום טכנולוגיות סייבר של פירמת הייעוץ הבינלאומית CyTech המבוססת בישראל ופועלת באירופה, אסיה, ארה"ב ואפריקה.

 

"מרגש מאוד להיות חלק מחברה בינלאומית בצמיחה ולהיות חלק מתהליך הגדילה שמתרחש ב- CyTech . אני רואה בתפקיד ראש תחום טכנולוגיות סייבר חשיבות גדולה מאוד אל מול לקוחותינו ושימור הקשר איתם מתוך מטרה ורף מקצועי גבוה מאוד שאנו מציבים לעצמנו בפן הטכנולוגי והאישי כאחד. ה"אני מאמין" שאיתו אני פותח כל יום הוא שכולנו כקבוצה מקצועית ומעצבת את מקצוע ה-CISO, יעילים וטובים יותר מאשר כל אחד בנפרד. סייטק זה צוות, ואת הצוות הזה אנחנו מחדדים ומשפרים כל יום כל הזמן." מסר שחר.

את דרכו התחיל שחר כמפתח לפני יותר מ- 20 שנה וניהל צוות של אנשי SYSTEM במשך למעלה מעשור בחברת שח"ל טלרפואה. שחר היה אחראי על ניהול אבטחת המידע של המערכות הקריטיות בארגון, ניהול שוטף של חדרי השרתים, מערכות טלפוניה, מערכות תומכות חיים בניידות טיפול נמרץ ומערכות רפואיות בענן.

בשנים האחרונות התמחה שחר כ-CISO  במספר ארגונים, והוביל פרויקטים בתחום חוקי הגנת הפרטיות ו ISO27001 בתחום אבטחת המידע. לשחר ניסיון טכנולוגי עשיר ומגוון  ובכללו ניהול מערכות מצילות חיים שזמן השבתה שלהן לא בא בחשבון כלל.

חן חפר, מנכ"ל CyTech, מסר כי מינויו של שחר לתפקיד הוא פועל יוצא של עבודה קשה של שחר כ-CISO של ארגונים רבים תחת מטריית השירותים של CyTech, והעובדה ששחר כיום עוסק לא מעט בהעברת הידע והניסיון שלו ליתר חברי הצוות. "לשחר קסם אישי ומקצועי מיוחד. כשהוא עובד עם השותפים שלנו, הלקוחות שלנו, אני יודע שהפידבקים המצויינים יגיעו בוודאי, אבל אני גם יודע ששחר לא עושה לעצמו הנחות והוא תמיד רודף אחרי שיפור מקצועי והעברת ידע וחניכה מתמדת של חברי הצוות האחרים."

חברת CyTech עוסקת בייעוץ הגנת הסייבר ברחבי העולם. החברה מבוססת בישראל ופועלת באירופה, אסיה, אמריקה ואפריקה בייעוץ לארגונים ממגזרים שונים מפני איומי סייבר ואבטחת המידע. חברת CyTech מבוססת על ידע, ניסיון והיכרות מעמיקה עם עולמו של מנהל אבטחת המידע, ה-CISO. החברה מתמקדת בעולם הגנת הסייבר: ניהול איומים, ניהול פגיעויות, תפעול הגנת הסייבר, וניהול ממשל, סיכונים ותאימות בעולם אבטחת המידע.

דילוג לתוכן