שחר אפעל מונה לנשיא נס ישראל

נס טכנולוגיות הודיעה על מינויו של שחר אפעל לתפקיד נשיא נס ישראל
נס טכנולוגיות הודיעה על מינויו של שחר אפעל לתפקיד נשיא נס ישראל. במהלך החודשים האחרונים, עם עזיבתו של אפי קוטק את תפקיד נשיא נס ישראל, מילא עופר שגב, נשיא ומנכ"ל נס טכנולוגיות, תפקיד זה, בנוסף להיותו מנכ"ל נס הגלובלית. מטרת המינוי הינה לחזק את פעילות החברה בישראל לקראת האתגרים העומדים בפני השוק ולהעמיק את אחיזתה בתחומים בהם היא מובילה ופעילה.
שחר אפעל מביא עימו ניסיון רב בתחום שירותי ה-IT ומילא בעבר שורה של תפקידי ניהול בכירים בנס טכנולוגיות ובחברות אחרות. בין השאר שימש כמנכ"ל בקרן ההשקעות Quantum Wave Capital, המתמחה בטכנולוגיה, מדיה וטלקומוניקציה, כמשקיע וכיו"ר של מספר חברות טכנולוגיה. לפני Quantum Wave שימש שחר אפעל במספר תפקידי ניהול בכירים בנס ואף שימש כנשיא נס ישראל. לפני הצטרפותו לשורות נס, הקים אפעל את חברת New-X Systems, ספקית שירותי IT, ומיזג אותה בהצלחה עם ספקית שירותי ה-IT הגלובלית Ipex, בה שימש כמנכ"ל. מאוחר יותר נרכשה החברה על ידי נס טכנולוגיות.
לשחר אפעל תואר ראשון (BSc.) בהנדסת תעשיה וניהול עם התמחות ב-IT וטלקומוניקציה מטעם אוניברסיטת בן גוריון.
מנכ"ל נס טכנולוגיות, עופר שגב, אמר עם המינוי: "השינויים בשוק והפעילות הענפה של נס בישראל, על כל תחומי עיסוקה ושלוחותיה, מחייבים נוכחות של נשיא לנס ישראל במשרה מלאה, אשר ירכז את כלל הפעילות והמאמצים לקראת אתגרי העתיד. אני מברך על מינויו של שחר אפעל, אשר ביצע תפקיד זה בעבר בהצלחה וצבר ניסיון רב בתפקידים אותם ביצע עד היום. בטוחני כי שחר יצעיד את נס ישראל קדימה".

דילוג לתוכן