שורה של הכרזות מבית NetApp

היצע המוצרים החדש של NetApp מניח את היסודות לתשתית IT משותפת, ומקדם את יישומם של עננים פרטיים וציבורייםיותר ויותר לקוחות בוחנים מחדש את תשתיות ה- IT שלהם ובודקים חלופות שיסייעו בהתמודדות עם המציאות החדשה של הצמיחה והקצב של ניהול העסקים בימינו. ישנה תחושה של צורך מיידי לפעול עכשיו ולעבור מתשתית מבודדת לתשתית IT משותפת שתהיה יעילה וגמישה יותר בטיפול בדרישות העסקיות המתפתחות במהירות של ימינו. כדי לעזור ללקוחות להגיב לדרישות אלה, חשפה היום NetApp טכנולוגיות ומוצרים חדשים שישמשו בסיס למחשוב ענן, יסייעו ללקוחות לבצע את המעבר לתשתית IT משותפת גמישה ויעילה ויהפכו את ה- IT לגורם שמאיץ את הפעילות העסקית.
 
" כיום מתרחש שינוי משמעותי כאשר סמנכ"לים מערכות מידע מבקשים להתאים טוב יותר  את מערכת ה- IT  למהירות ניהול העסקים ולהשתלט על תקציבי IT", אמר טום ג'ורג'נס, נשיא ומנכ"ל NetApp, "זהו רגע מכריע משום שההחלטות שיקבלו מנהליIT ישפיעו לא רק על האופן שבו הם מתחרים היום, אלא גם על ההצלחה בטווח הארוך של העסקים שלהם. המנצחים בשוק זה חושבים ובוחרים באופן שונה, ולקוחות רבים יותר עוברים לפלטפורמת האחסון של NetApp כדי להשיג גמישות ויעילות גדולים יותר. אנו סוללים ללקוחות את הדרך לביצוע המעבר לתשתית IT משותפת, שתעזור להם להתכונן לעתיד ולהשתמש ב- IT ככלי לניצול הזדמנויות צמיחה חדשות."
 
מגוון המוצרים והטכנולוגיות החדשים עליהם מכריזה היום NetApp מספקים את פלטפורמת האחסון המועדפת שמאפשרת בניית תשתיתמשותפת והפיכתו של ה- IT  לגמיש ויעיל יותר.
בין המוצרים עליהם מכריזה NetApp נכללים:
 
·         פתרונות לארכיטקטורה מאוחדת ומערכות
o         :NetApp Data ONTAP® 8‏Data ONTAP 8  כוללת תכונות חדשות המאפשרות גמישות, יעילות, יכולת הרחבה וביצועים ברמה גבוהה יותר. התכונה Unified Connect, הראשונה מסוגה בתעשייה, מעלה את הארכיטקטורה המאוחדת לרמות חדשות על-ידי תמיכה בכל הפרוטוקולים באמצעות כבל אחד כדי לעזור בשיפור היעילות והביצועים ופישוט הניהול. DataMotion של NetApp מאפשרת ללקוחות להעביר כמויות גדולות של נתונים בלא הפרעה לפעילות העסקית. בנוסף, דחיסת נתונים מוטבעת חדשה יכולה לעבוד בנפרד או עם מניעת כפילויות (דה-דופליקיישן) כדי לסייע לצמצם באופן ניכר את כמות שטח האחסון הדרושה ולשפר את יעילות האחסון.
o        סדרת FAS/V6200 של NetApp:משפחה של שלוש מערכות אחסון חדשות ומתקדמות, FAS/V6280, FAS/V6240 ו- FAS/V6210, מרחיבה את הארכיטקטורה המאוחדת של NetApp ומשפרת את איכות הביצועים פי שניים, מספקת זמינות גבוהה יותר ברמת הארגון וכושר הרחבה וגמישות גדולים יותר. הלקוחות יכולים לעמוד בדרישות עסקיות חיוניות למשימה ולהגיב לצמיחה המהירה ולקצב העסקי המואץ.
o        סדרת FAS/V3200 של NetApp:משפחה של שלוש מערכות אחסון חדשות בהיקף בינוני, FAS/V3270, FAS/V3240 ו- FAS/V3210, מספקת את אחת מהפלטפורמות החסכוניות ביותר בתעשייה לקבלת גמישות ויעילות רבות יותר, ביצועים טובים יותר וזמינות ברמת הארגון כדי לתמוך בדרישות אחסון בהיקף בינוני וכדי להסתגל לשינויים בעתיד.
o        כונני Solid State (SSD) של NetApp: בנוסף לטכנולוגיית Flash Cache המובילה בשוק, הצגתם של כונני SSD מרחיבה את ההיצע של NetApp  כדי שתוכל לספק אפשרויות בחירה ללקוחות שדורשים זמני תגובה מהירים באופן עקבי ליישומים קריטיים למשימה. כונני SSD החדשים מספקים פעולות קלט/פלט רבות לשנייה ואת הגמישות להשתמש בהם ברשתות SAN או NAS ללא צורך בשער או מערכת אחסון אחרת.
o        מדף דיסקים מסוג SAS של NetApp: ה- DS2246, המדף דור שלישי החדש, מבוסס SAS, של NetApp עוזר להכפיל את צפיפות הביצועים, יכול לספק שיפור של עד 50% ביעילות צריכת החשמל בכל יחידת ארון ומציע גמישות וזמינות חזקות לצורכי האחסון של הארגון.
 
·         חבילת תוכנת הניהול  OnCommand
o        OnCommand, חבילת הניהול החדשה של NetApp, מאפשרת שליטה רבה יותר ושיפור משמעותי של האחסון המאוחד, מיכון לצורך יעילות תפעולית וגמישות מרבית בעזרת API פתוח שמשתלב עם מגוון מוצרי ניהול ורכיבי Hypervisor של צד שלישי.
 
·         פתרון מרכז הנתונים המודולארי של FlexPod
o        כחלק משיתוף הפעולה המתמשך ביניהן, מציעות NetApp, Cisco ו- VMware עיצוב ארכיטקטורה של מרכז נתונים מאומת, מתוקנן ובגודל מוגדר מראש,שיהיה זמין דרך שותפי ערוץ משותפים נבחרים. FlexPod עבור VMware® מסייע ללקוחות להאיץ את המעבר לתשתית IT משותפת ווירטואלית באמצעות תכנון עקבי ומוכח שמטרתו לפשט את הפריסה ולעזור בצמצום הסיכונים.
 
בנוסף להיצע המוצרים החדש לעיל, הציגה NetApp מבנה תמחור תוכנה פשוט יותר במטרה להקל על ההתנהלות העסקית בין הלקוחות והשותפים ובין NetApp.מבנה תמחור התוכנה החדש מציע יותר מוצרי תוכנה עם ערך מוסף ללא תשלום כחלק מהחבילה הבסיסית, ומשפר את הערך והגמישות עבור לקוחות את שמבצעים התאמה של התשתית שלהם.
 
 
Manish Goel, סגן נשיא בכיר, NetApp": "האסטרטגיות והגישה הטכנולוגית של אתמול אינן מתאימות עוד לדרישות של היום. השוק נע לקראת תשתיתIT  משותפת, גמישה ויעילה יותר, שמתאימה מאוד לווירטואליזציה ומחשוב עננים. לקוחות כבר אינם שואלים אם עליהם לעבור לתחום זה, כעת הם שואלים מתי ואיך. התשובה היא עכשיו, ובעזרתה של NetApp. היינו בין הראשונים שזיהו מגמה זו ואנחנו נמצאים בעמדה ייחודית שמאפשרת לנו לעזור ללקוחות לעבור בהצלחה לתשתית IT משותפת, וכתוצאה מכך לקבל היום החלטות שישפיעו על ההצלחה העסקית שלהם בטווח הארוך".
 
 
זמינות ותמחור
ניתן להזמין עוד היום את המוצרים והטכנולוגיות של NetApp ישירות או דרך רשת ספקי פתרונות הערך המוסף, המפיצים ומטמיעי המערכות המורשים של NetApp ברחבי העולם. התמחור ללקוחות של פתרונות אלה זמין גם משותפי המכירות או השותפים המשווקים של NetApp. לקבלת מידע נוסף, בקר בכתובתhttp://www.netapp.com/us/how-to-buy/
 
אירוע וירטואלי: "התקדם לתשתית IT משותפת"
הצטרף לאירוע הווירטואלי של NetApp  כדי ללמוד כיצד תכונות הפלטפורמה, המוצרים והטכנולוגיות שלה יכולים לסייע בהכנת ה- IT לקראת העתיד. האזן למנהלים הבכירים של NetApp, Tom Georgens, Manish Goel ו- Brendon Howe וכן ל- Mark Peters, אנליסט בכיר ב- ESG וכן ל- Robert Ross, מנהל אבטחת מידע וסמנכ"ל רשתות ושירותים טכניים ב- DCI, כשהם דנים באופן שבו תשתית משותפת מבוססת- NetApp יכולה לאפשר ל- IT לספק לארגון יעילות וגמישות ללא מתחרים. כדי להירשם, בקר בכתובת
 www.netapp.com/us/forms/future-ready-reg.html

דילוג לתוכן