שומרה חברה לביטוח בחרה בפתרונות Safe-T לאבטחת התכנים שלה

חברת הביטוח שומרה בחרה בפתרונות Safe-T לאבטחת התכנים שלה. כך מובילה שומרה שורה של חברות ביטוח ופיננסים שגם הן בחרו בפתרונות Safe-T ביניהן: הראל ביטוח, הכשרה, אנליסט וחברות נוספות.

Safe-T Box, הפתרון של Safe-T, מאפשר לשומרה לקלוט את מידע הספקים שלה מכל מקור שולח (דוא"ל, כספת, FTP, אתר אינטרנט, Mobile או כל מקור שהוא) בצורה מאובטחת ללא צורך בפיתוח מצד הגוף המוסדי, אלא קונפיגורציה פשוטה עבור כל התהליך.

בנוסף, מאפשר הפתרון של Safe-T לנהל את תהליך הטיפול בקבצים הנכנסים ובקבצים היוצאים, באמצעות הגדרת Workflow פשוט ב Safe-T Box, לבצע הלבנה וסריקת נוזקות לפני כניסת הקבצים לארגון ושליחת התשובה בדוא"ל מאובטח או כספת, הניתן להגדרה דינמית בהתאם לשולח או בהתאם לאפיון הלקוח בארגון.

עופר חן , סמנכ"ל מערכות המידע , בשומרה ציין כי : " בחרנו בפתרון של Safe-T בשל היותו הטוב והיעיל ביותר בתחומו. בחירה זו משקפת את המחויבות שלנו לשמירה על פרטיות המבוטחים שלנו מחד, אך כמובן גם להקפדה על רמה גבוהה ביותר של אבטחת מערכות המידע של שומרה".

יוסי כרמון, דירקטור מכירות ופיתוח עסקי ב-Safe-T, הוסיף כי: "שומרה הייתה מחברות הביטוח החלוצות שזיהו את ייחודיות ואיכות הפתרונות שלנו. אנו עובדים איתם בצמידות על מנת להמשיך ולתת לתוכן שלהם את ההגנה הטובה ביותר. Safe-T שהוכרזה כספק יחיד לממשלה, מציעה היום את הפתרון המקיף ביותר לאבטחת תוכן. "

דילוג לתוכן