ז'אן-דניאל רוח שגריר שוויץ בישראל

שוויץ מזמינה את היזמים הישראלים לפתוח אצלה שלוחות

 

מובילת הפינטק העולמית שוויץ מזמינה את היזמים הישראלים לפתוח אצלה שלוחות

 

שגריר שוויץ בישראל, ז'אן דניאל רוח מציין: "אני מאמין כי הקדמה של שוויץ בתחום הפינטק הופכת אותה לפרטנר טבעי בהליך המעורר השראה שעובר מדינת ישראל כמדינה יזמית וטכנולוגית"

 

משלחת של בכירים מבריטניה הגיעה השבוע ארצה על מנת להיפגש עם יזמים ישראלים במטרה למצוא חברות לצורך השקעה, וכן ליצירת שיתופי פעולה טכנולוגיים עם חברות בריטיות. ובריטניה אינה לבדה – מדינות נוספות בגלובוס מבקשות לאמץ את החדשנות הישראלית. שוויץ למשל, מי שמובילה בתחום הטכנולוגיות הפיננסיות (פינטק) אף היא לוטשת לכיוון ישראל. ובקרוב תערוך כינוס ראשון מסוגו בתל אביב במטרה לקרוא ליזמים ישראלים להרחיב את פעילותם לשוויץ שם גם העניין הרגולטורי בתחום הפינטק והבלוקצ'יין מתקדם במיוחד.

 

בתוך כך, מחלקת החדשנות בשגרירות שוויץ בישראל בשיתוף עם פירמת עו"ד Herzog Fox & Neeman  (HFN) ו-Switzerland Global Enterprise  (S-GE), יערכו ביום רביעי (28.11.18) את כנס הפינטק-בלוקצ'יין בהשתתפות עשרות נציגים משוויץ ויזמי טכנולוגיה ישראליים. האירוע שיצוין תחת כותרת Switzerland Fintech-Blockchain Summit 2018 צפוי להפגיש נציגים שוויצרים וישראלים ולדון בין היתר בדרכים לחזק את הקשר בין שתי המדינות.

 

בין המשתתפים: ז'אן-דניאל רוח שגריר שוויץ בישראל, פטרינק ולמינגר, Switzerland Global Enterprise, דונר נדין Minister Of Finance, קספר אוכלמן FINMA, אדריאן שצמן Swiss Banking Association, מתיאס ויסל Verum Capital – Ico Advisory, עו"ד קטרינה לוכסינגר FRORIEP, גלעד נוביק Swiss VC – LakeStar, תומאס פוכמן מאוניברסיטת Zurich, יאיר גבע, מוביל תחום ההייטק ב HFN, דוד ביגלשטיין מנהל החדשנות של שגרירות שוויץ בישראל.

 

ז'אן-דניאל רוח שגריר שוויץ בישראל: "היזמים הישראלים טובים בלזהות את הפרטנרים היעילים ביותר לעסקיהם ולמימוש מטרותיהם. בראיה לאומית, אני מאמין כי הקדמה של שוויץ בתחום הפינטק הופכת אותה לפרטנר טבעי בהליך המעורר השראה שעובר מדינת ישראל כמדינה יזמית וטכנולוגית". מוסיף, "במובנים רבים, שוויץ היא שער הכניסה לעולם – הזירה הכלכלית שלה מסייעת בהצמחת חברות וארגונים בצורה מדודה ואחראית. השותפות הזו בין שתי המדינות שנראה בשנתיים האחרונות בתחום הפינטק ובתחומים מקבילים, תתמוך בהפיכת ישראל מסטארט-אפ ניישן, לאנטרפרייז ניישן".

 

 

דילוג לתוכן