שואבי האבק הרובוטיים של אמזון – iLife מגיעים לישראל

המותג המוביל באמזון מגיע לארץ וישווק על ידי רשת באג
חברת שואבי האבק iLife הוקמה בשנת 2007 עם מרכזי מחקר ופיתוח מתקדמים. כיום, iLife ממוקמת במקום הראשון בין חברות ייצור השואבים הרובוטים במזרח ואף זכתה בתואר ״המותג החדש הנמכר ביותר״ באמזון (Amazon Best Seller) עם יותר מ 180 מדינות ב 5 יבשות בהן מכרה את מוצריה.

את הזיכיון לייבא את המותג בישראל קבלה רשת ׳באג׳ שתחל לשווק את המוצרים החל ממחר, 15.8.2017.

אלון רזניק, סמנכ״ל הייבוא של באג: ״ כבר כמה זמן שחשבנו להיכנס לתחום, מדובר במוצרים טכנולוגיים חדשניים, בדיוק כמו יתר המותגים שלנו. חיפשנו מותג שיציע בשורה לצרכן הישראלי ותמורה מעולה ביחס למחיר, כמו שעשינו עם מייזו. ראינו את הטירוף סביב iLife באמזון, שכבר היום מאות ישראלים מזמינים מאתרי קניות ומעטה יוכלו לרכוש את השואבים במחיר אטרקטיבי בישראל עם שירות ותמיכה מקומיים. אם עד כה המוצרים האיכותיים עלו 2000 ש״ח וצפונה, הרי שמדובר בבשורה של ממש.״

iLife מציעה מוצרים נגישים יותר במחיר, חדשניים, איכותיים ומתקדמים בפחות מחצי המחיר של המותג המתחרה, עם מגוון שואבים לכל מטרה.

ארבעת הדגמים המובילים של iLife המגיעים לישראל הם ה- V3 Pro המיוחד לאיסוף שערות חיות מחמד עם מסנן כפול, ה- V5s Pro עם פעולה כפולה של שאיבה ומטלית לחה לניקוי ייסודי, ה- A4s עם טכנולוגיית CyclonPower עם מברשות צדדיות ושאיבה כפולה ודגם ה- A6 היוקרתי למשטחי עץ, אריחים ומתחת לרהיטים. iLife מציעה לראשונה שואבים איכותיים, במחיר חסר תקדים ואחריות מקיפה בפריסה ארצית.

דילוג לתוכן