שבתאי עזוז מונה לתפקיד חבר ועד מנהל בעמותת "חינוך לפסגות"

עמותת "חינוך לפסגות" מודיעה על מינוי של שבתאי עזוז מהנהלת HP אינדיגו לתפקיד חבר ועד מנהל בעמותה. ד"ר שולה רקנאטי, יו"ר עמותת "חינוך לפסגות" מברכת על הצטרפותו של שבתאי עזוז ואומרת כי המינוי יעצים את שיתוף הפעולה בין HP לעמותה שהחל לפני חמש שנים. מחברת HP נמסר כי "אנו רואים חשיבות רבה בפעילות למען הקהילה גם בישראל ומאמינים כי הצטרפותו של עזוז כחבר ועד בעמותה, תתרום לפעולתה המבורכת של העמותה ולהישגיה המרשימים ".
 
אודות שיתוף הפעולה בין חינוך לפסגות ל- HP:
שיתוף הפעולה בין HP לעמותת "חינוך לפסגות" החל בשנת 2004, עת  HPאינדיגו החלה לעבוד עם העמותה בנס ציונה. כיום, משתתפים בפרוייקט זה מעל 70 תלמידים ברוכי יכולות לימודיות ומעוטי יכולות כספיות מחמישה בתי ספר בנס-ציונה מכתות ב' עד י"ב, המודרכים ע"י עשרות מתנדבים מחטיבת אינדיגו. תלמידים אלו נהנים מתכנית ייחודית, עשירה ומגוונת בה נלמדים בין יתר מקצועות החובה, חשיבה יוצרת, חוג כשורי שפה, העצמה אישית, מיומנויות בין אישיות, חוג אוריגאמי, דראמה, תיאטרון, וספורט. התכנית מופעלת גם בחופשות בהם הילדים יוצאים לטיולים להכרת הארץ.
לפני כשנתיים הורחב שיתוף הפעולה לכל חברות HP בישראל ובמהלכו הוקמו שלושה מרכזי GET IT עבור העמותה. GET IT היא תוכנית אירופאית של HP הכוללת:
·         תרומה של כיתת מחשבים, מדפסות ומוצרים נוספים, כולל תוכנית לימודים מיוחדת להכשרת ילדים לעולם של טכנולוגיה ויזמות
·         הכשרת מדריכים של חינוך לפסגות לתוכנית GET-IT בחו"ל (2 מדריכים עברו הכשרה מתאימה בציריך)
·         התוכנית תורגמה לעברית והותאמה לילדים בישראל
 
המרכז הראשון הוקם בתל-כביר (נווה-עופר) במקלט של העמותה, המרכז השני הוקם ביהוד והשלישי בנס-ציונה (בבית ספר "בן צבי")
אודות עמותת "חינוך לפסגות" (www.college4all.org)
עמותת "חינוך לפסגות" פועלת לצמצום פערים ולשוויון הזדמנות להצלחה, ותומכת בכ- 1,500 תלמידים הזוכים לסיוע לימודי וחברתי ב- 21 מרכזים ברחבי הארץ. הנחיית התלמידים ניתנת באמצעות כ-450 סטודנטים מקבלי מלגות שעוברים הכשרה לימודית.
ייחודה של עמותת "חינוך לפסגות" בא לידי ביטוי בתכנית ארוכת טווח של 10 שנים, בהן ניתן דגש על פיתוח פוטנציאל והגעה למצוינות בתחומי לימוד ועשייה חברתית.
מרבית תלמידי העמותה מסיימים את לימודיהם עם ממוצע בגרות מעל 90, והישגיהם הטובים הם דוגמה לכך שיצירת מוטיבציה ללמוד ולהשקיע מניבה תוצאות מרשימות.
 
חברי הועד המנהל:
דר' שולה רקאנטי – יו"ר העמותה
דר' שמואליק וייס- מנכ"ל העמותה
עו"ד חגית בכר
איתן בן-אליהו – אלוף (מיל.), STG
שחף ארליך- מייסד העמותה
פרופ' נחמיה פרידנלנד – סגן נשיא המכללה האקדמית ת"א-יפו
יאיר המבורגר- יו"ר ומנכ"ל הראל ביטוח ופיננסים
ינקי מרגלית- מייסד אלדין
גבי רוטר- מנכ"ל קסטרו
גיל שרון- מנכ"ל פלאפון
מאיר ברנד – מנכ"ל גוגל ישראל

דילוג לתוכן