שבוע מודעות לאבטחת המחשב בתכנית הבוקר של רדיו FM102 בחסות ESET ישראל

המטרה: הגברת המודעות של המשתמש הביתי לסכנות ברשת האינטרנטביום ראשון הקרוב (27/11/11) ייפתח שבוע המודעות לאבטחת המחשב ברדיו תל אביב FM102 בחסות חברת קומסקיור, נציגת ESET בישראל. שבוע המודעות יצוין בתוכנית הבוקר של סולצקי ודומינגז בו יעסקו המגישים בתכנים העוסקים בסכנות היום יומיות בהם נתקלים הגולשים באתרי האינטרנט השונים וברשתות החברתיות.

 
"הרעיון לשבוע המודעות נולד אצלנו לאור העובדה שמרבית הוירוסים והפגיעות המקוונות במשתמשים כיום נובעות לא רק ממחסור בעדכונים או היעדר אמצעי הגנה למחשב כגון אנטי וירוס, אלא בעיקר מחוסר מודעות של המשתמשים". אומר גיל נוילנדר, מנהל השיווק של חברת קומסקיור. "האמצעי העיקרי שבעזרתו ניתן להתמודד עם התופעה הזו הוא חינוך להתנהגות נבונה וזהירה ברשת והעלאת המודעות לאיומים הקיימים. המטרה היא שאנשים יהיו מודעים לסכנות הקיימות מבלי לחיות בפחד כי האינטרנט הוא באמת דבר מופלא ומהפכני עם היצע בלתי מוגבל של אפשרויות ".
 
במסגרת שבוע המודעות שישודר בתכנית הבוקר של סלוצקי ודומינגז מדי יום בין 7:00 ל 9:00 בבוקר, יחלקו השדרנים טיפים בנושא גלישה בטוחה באינטרנט, כללי זהב להגנת המחשב ויחשפו את המאזינים לסוגי האיומים הקיימים באינטרנט והדרכים להתגונן מפניהם. במסגרת השבוע תוצע לכל משתמש מחשב האפשרות לסרוק את המחשב שלו בחינם באמצעות כלי הסריקה האינטרנטי של ESET שיגלה וימחוק וירוסים מהמחשב.

דילוג לתוכן