רשת מלונות רימונים הטמיעה מערכת מתקדמת לסידורי עבודה וניהול נוכחות של חברת חילן

הפרויקט הנאמד בעשרות אלפי ש"ח נועד לחסוך לרשת רימונים משאבים, כסף וזמן  במסגרת מערכת שמבצעת אופטימיזציה לשיבוץ העובדים, ותאפשר בקרה איכותית יותר  בניהול ההון האנושי בכל אחד מ-11 מלונות הרשת

 

חברת חילן, המתמחה בתחום פתרונות תוכנה כשירות (SaaS) לניהול ההון האנושי בארגונים, השלימה פרויקט להטמעת פתרונות סידורי עבודה וניהול נוכחות עובדים באינטרנט ברשת מלונות רימונים. הפרויקט, שהיקפו נאמד בעשרות אלפי ש"ח, ישרת כ-1500 עובדים ונותני שירותים לרשת והינו המשך לפרויקט ניהול שכר ונוכחות של חילן שהוטמע ברשת לפני למעלה מעשור. הטמעת הפרויקט הנוכחי נמשכה כארבעה חודשים ופיתוחו ארך כשנה.

 

מערכת הנוכחות האינטרנטית של חילן פועלת בסינרגיה מלאה לתיק העובד ונתוני השכר, ללא צורך בממשקים. המערכת מפשטת עבור רשת רימונים את תהליך דיווח הנוכחות לעובדים ומסייעת למנהלים לפקח ולבקר בזמן אמת אחר מהימנות נתוני הנוכחות, יחד עם מנגנוני בקרת אכיפה מובנים למניעת חריגות רגולטוריות, סימולציות, ניתוחים רטרואקטיביים ועוד. החיבור למערכת סידורי העבודה מאפשר להציג למשתמש את הנוכחות בפועל למול סידורי העבודה ומאפשר למשתמש מורשה לאשר או לדחות דיווחים החורגים מסידור העבודה.

 

מערכת סידורי העבודה של חילן מאפשרת לרשת רימונים ניהול ושליטה בעלות המשמעותית של כוח האדם. המערכת מייצרת סידור עבודה אופטימאלי באופן אוטומטי, בעזרת אלגוריתם חכם המנתח את  גורמי הפעילות במלון המשפיעים על פעילותו ואשר בגינם נדרש שימוש בכח אדם, כמו עלות העובד, תפוסת החדרים במלון ופעילויות נוספות דוגמת אירועים, קבלות פנים, ארוחות מיוחדות, פעילויות לילדים וכדומה אל מול זמינות העובד, העדפותיו וכישוריו למלא את המשימות הדרושות. בנוסף, המערכת מאפשרת השוואת התכנון לדיווחי הנוכחות בפועל, כאשר חיבור המערכת לשעוני הנוכחות יתריע על כניסות לא תקינות של עובדים.

 

לדברי ערן קויאטק, מנכ"ל רשת מלונות רימונים: "לאור הניסיון המוצלח בעבודה עם מערכות חילן עד כה,  רצינו להרחיב את פתרונות ניהול העובדים בתחום הנוכחות. המערכות החדשות המתממשקות למערכת ניהול ההזמנות הקיימת, מסייעות למנהלים לתכנן את תקינת כוח האדם באופן מיטבי וכן לבצע שיבוץ עבודה אוטומטי של רשימת העובדים הפוטנציאליים הזמינים לשיבוץ לכל משימה ולכל משמרת. אני משוכנע כי המערכות החדשות יסייעו לנו במתן שירות טוב יותר לאורחי הרשת תוך הנגשת המערכות באופן ידידותי יותר לעובדים ויתרמו גם לחיסכון בעלויות".

 

 

 

לדברי ישראל ברקו, מנהל האגף העסקי בחילן: "רשת רימונים הינה קונצרן בתי מלון בצמיחה, אשר נדרשו לפתרון בקרה הדוקה על עולם סידור העבודה, חילן נרתמה לאתגר והעמידה בפרויקט את מיטב מנתחי המערכות בתהליך מורכב ומאומץ שעלה לאוויר בזמן קצר. הפרויקט יאפשר לרשת מעבר לשיטות עבודה יעילות ומתקדמות  תוך חסכון במשאבים ומתן כלי בקרה לכל הדרגים הניהוליים בארגון".

דילוג לתוכן