רשת באג משיקה בישראל את M6S הטלפון הראשון של MEIZU בעל מסך מקצה לקצה וסורק טביעת אצבע בצד המסך.

MEIZU יצרנית הטלפונים הסינית מהגדולות בעולם משיקה בישראל, באמצעות רשת באג יבואנית המותג, את ה M6s בעל מסך 5.7״ מקצה לקצה ביחס 18:9, הפופולארי בטלפוני דגל של יצרניות מובילות. לטלפון מעבד Exynos 7872 בעל 6 ליבות מבית סמסונג ובנוסף, MEIZU מחדשת עם חיישן טביעת אצבע בצד המסך, להפעלה מהירה ואינטואיטיבית של הטלפון.

מסך חדשני וחיישן טביעת אצבע מתקדם לחוויה וטבעית טובה יותר – ה  Meizu M6sכולל מסך 5.7" הגדול ביותר בסדרת M6. הקצוות המעוגלים שלו משתלבים עם הקימורים של הגוף המתכתי. ה M6s מאובזר במסך in-cell edge-to-edge ביחס 18:9, המקנה לו פרופיל מלוטש ויכול להציג 15% יותר טקסט כאשר בודקים דואר או קוראים כתבות, ושטח התצוגה המוגדל מעניק יתרון ברור במשחקים.

חיישן הצד לזיהוי טביעת אצבע בM6s  הנמצא בצידו הימני של המסך, מאפשר לפתוח את נעילת המסך בנוחות ובמהירות בעוד אתם אוחזים במכשיר, לא משנה באיזו יד אתם רגילים לאחוז את הטלפון – פתיחה ביד ימין תתבצע עם האגודל או פתיחה ביד שמאל באמצעות האצבע.

חיישן לחץ חדש  Super mBack – איך משלבים כמה סוגי אינטראקציה בכפתור וירטואלי אחד? פשוט משתמשים בחיישן לחץ. ה  M6s כולל חיישן לחץ ייעודי שמזהה אפילו את השינוי הקל ביותר בלחץ שמופעל על כפתור הבית בזמן אמיתי, ומבצע את הפעולה המתאימה לפי מידת הלחץ המופעל. כך תחוו עולם שלם חדש של אינטראקציות מבלי שתרימו אצבע. נגיעה אחת מחזירה צעד אחורה ולחיצה מעבירה למסך הבית. לחיצה ארוכה תפעיל את Google Assistant בעוד החלקה מעל סרגל הניווט מאפשרת לעבור במהירות בין יישומים.

מעבד חדש ועוצמתי – הכוח של M6s מסופק על ידי Exynos 7872 SoC של סמסונג. המעבד המרכזי בן שש הליבות מבטיח ביצועים גבוהים בכל תנאי, בעוד M6s מציין את הפעם הראשונה בהיסטוריה של סדרת M שבה Cortex-A73 נכנס לשימוש.

מצלמה – ה M6s כולל חיישן 16 מגה-פיקסל ומעבד אות תמונה   ISPשל סמסונג Exynos 7872  ומספק תמונות באיכות גבוהה. הCMOS  של סמסונג כולל צמצם ƒ/2.0 ועדשת 5P מותאמת במיוחד. המצלמה הקדמית בת 8 מגה-פיקסל, גם היא כוללת את ה  CMOS של סמסונג, ומפיקה תמונות סלפי מעודנות וטבעיות יותר. כאשר תפעילו את מצב Beauty  ה M6s יוכל לזהות אוטומטית את גוון וצורת הפנים שלכם ולייפות אותם בזמן אמת.

זיכרון  – הM6s  מצויד ב-3GB-RAM כמו גם בנפח של 32GB או 64GB של אחסון. נוסף על האחסון הפנימי במכשיר, ה M6s כולל גם חריץ לכרטיס זיכרון SD התומך בכרטיסים בנפח עד  128GB.

ביצועים גבוהים, צריכת חשמל נמוכה וטעינה מהירה ויעילה יותר עם 18W mCharge – מנוע ה AI החכם מקצה זיכרון אוטומטית וממטב את צריכת האנרגיה שלו כדי להשתמש ביעילות בסוללה עם קיבולת של 3000mAh. mCharge תומך כעת ב 18W וטוען ביעילות גבוהה יותר הודות לשבב ניהול האנרגיה המשופר שלו.

דילוג לתוכן